Skocz do zawartości
Jakub Haftaniuk

Aktualizacja Androida do wersji 9 i niedziałające wi-fi i przesył danych.

Rekomendowane odpowiedzi

box33

Przecież było pisane wyżej twardy reset zrobić trzeba po aktualizacji . U mnie jest 9 i wszystko działa szybko i sprawnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raf1943

Na moim A2lite też wszystko działa poprawnie. FR zrobiony po aktualizacji.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p500
    W dniu 2.12.2018 o 08:39, Daria Chmiel napisał:

Mam ten sam problem. Mi aktualizacja doprowadziła telefon do ruiny, nic nie działa, co miało super działać na 9, a nie było na 8, ciągle są powiadomienia z klawiatury w języku indyjskim, wifi też mi nie działa (tzn parę godzin po tzw twardym resecie działa, a potem zaś nie działa) do tego na płatnym internecie wolniej chodzi, bateria ładuje się ok 2 godzin dłużej a szybciej się rozładowuje. Dźwięki masakra, a opisy jak co ustawic, pokazują coś czego ja nie mam lub po ustawieniu wraca do swoich ustawień. 

Telefon stracił na wartości a mam go miesiąc. Niestety to nie podlega reklamacji. Uznają, że klient sam sobie uszkodził telefon. No mi autor aktualizacji 

Jeśli komuś choć ciut pomoże to trzeba wg instrukcji z internetu zrobić twardy reset

Czy ktoś wie jak wrócić do androida 8? 

Trzeba poczytac na xda i oprogramowanie do wgrywania romu wgrac 8.1 z opcja czyszczenia. Ja tez mialem juz aktualizowac ale mowie sobie najpierw poczytaj na forum i udalo sie wylaczyc automatyczne instalowanie aktualizacji systemu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zrobiłem reset fabryczny i wgrałem android 9 przez VPN z Holandii. Czyli wersja na Europę. Wszystko działa i śmiga jak ta lala. Jest tutorial na YouTube. Moze tam znajdziesz tę sposób jak wrócić do androida 8.1.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 godzin temu, p500 napisał:

Trzeba poczytac na xda i oprogramowanie do wgrywania romu wgrac 8.1 z opcja czyszczenia. Ja tez mialem juz aktualizowac ale mowie sobie najpierw poczytaj na forum i udalo sie wylaczyc automatyczne instalowanie aktualizacji systemu :D

Szczęśliwy i mądry człowiek z Pana

Zaraz sprawdzę to, co pan pisze, może się coś uda zrobic, oby

dodana zawartość

4 godziny temu, bluejeans71 napisał:

Ja zrobiłem reset fabryczny i wgrałem android 9 przez VPN z Holandii. Czyli wersja na Europę. Wszystko działa i śmiga jak ta lala. Jest tutorial na YouTube. Moze tam znajdziesz tę sposób jak wrócić do androida 8.1.

Nie pomyślałam o tym, poszukam, 

Dziękuję za podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    box33

To jest trochę jak szukanie igły w stogu siana , podaj proszę linka do tego filmu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 godzin temu, box33 napisał:

To jest trochę jak szukanie igły w stogu siana , podaj proszę linka do tego filmu

Może to pomoże. Jest narzędzie... miflash

https://www.youtube.com/watch?v=I5JNuuQXKtk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 4.12.2018 o 21:40, box33 napisał:

Uwaga uwaga 

Jeśli telefon jest zakupiony w Polsce i podlega gwarancji - pomocy udzielają w autoryzowanych zakładach naprawczych, wgrywanie samodzielnie systemu powoduje utratę gwarancji. 

EFEKT NAPRAWY JEST TAKI:

W naprawie wgrali androida 9 od nowa, i odesłali jako dzialajacy, no działa 

- dzwięk masakra

- wifi trzeba w momencie straty zasięgu wziąć od nowa wgrywać (także po wyłączeniu telefonu) 

- strony www lądują się jak bym miła góra 1G ram

- cześć funkcji z opisu 9 nie mam 

A funkcje (nie wiadomo po jaka...przeniesione w inne miejsce) np podział ekranu, w wskazanym miejscu nie mam ( mogłam słuchać muzyki na Youtube i pisać z kims) było minęło wraz z aktualizacją. 

I mogłabym tak wymieniać. 

JEESTEM SKLONNA ZREZYGNOWAC Z GWARANCJI BYLE WROCIC DO 8 

Edytowane przez Daria Chmiel
    Uzupełnienie tekstu
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie wystąpił problem z bluetooth, co chwila rozłącza, czy to słuchawki czy zegarek które przy 8 działały bez takich problemów

telefon xperia xz premium

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meilbox

Pany na problemy z wifi i danymi kom. po updejcie do andka 9 wystarczy zrobić reset ustawień sieciowych plus restart telefonu... u mnie to wystarczyło ..

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi