Skocz do zawartości
kongo245

Galaxy Watch - Naprawa gwarancyjna/rękojmia

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może pomysł jak spowodować żeby zrobili coś z moim zegarkiem z tytułu rękojmi? Raz oddałem (sieć mediamarkt) wysłali to do CCS w Piasecznie bo to ich oficjalny serwis i w odpowiedzi dostałem informacje że wszystko działa poprawnie. 

Można to ogarnąć bezpośrednio przez samsunga? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, kongo245 napisał:

Macie może pomysł jak spowodować żeby zrobili coś z moim zegarkiem z tytułu rękojmi? Raz oddałem (sieć mediamarkt) wysłali to do CCS w Piasecznie bo to ich oficjalny serwis i w odpowiedzi dostałem informacje że wszystko działa poprawnie. 

Można to ogarnąć bezpośrednio przez samsunga? 

u mnie też trafił z rękojmi (Euro AGD) do CCS. Ja opisałem wszystko, ze zdjęciami + info o trzech naprawach wczesniejszych (gwarancyjnych). Załączyłem do reklamacji (nie wypełniałem opisu na drukach sklepu). Po prawie dwóch tygodniach zadzwonił pan z serwisu z pytaniem kiedy to się dzieje itd. Odpowiedziałem, próbował wcisnąć mi info z instrukcji o tym, że czujnik ciśnienia ma być such, ale jasno mu pokazałem, że czytałem instrukcję ze zrozumieniem :) Po czym dostałem info ze sklepu ze nie wymienią mi zegarka (takie było moje żądanie) ale mogą naprawić. Po tygodniu zegarek był w domu i na tę chwilę jest ok, ale dalej obserwuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Nie zostaje nic jak jeszcze raz zrobić rękojmie ale z dokładnym opisem i załączonymi screenami z zegarka gdzie widać, że definitywnie coś jest nie tak. Zastanawiam się czy nie nagrać im jeszcze filmu i dorzucić im link w opisie, żeby widzieli w czasie rzeczywistym co się dzieje. Ręce mi opadają jak mam takie męki przechodzić bo kupiłem zegarek za 1400 no ale trudno... 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi