Skocz do zawartości
spec-naz1

Huawei Watch GT - Aktualizacje oprogramowania

Rekomendowane odpowiedzi

mastefix
    44 minuty temu, olutus napisał:

Huawei olał ten produkt i raczej nie należy liczyć na wiele. Tarcz nowych nie będzie (oficjalny profil Huawei tak twierdzi - wysłałem zapytanie do nich). Poza tym pojawił się Amazfit GTR i pozamiatał w kwestii czasu czuwania (wersja 47 mm) i tarcz więc ten tego.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Chyba lekko dramatyzujesz, co miesiąc dają aktualizację, w sierpniu też dostałem, więc trzeba cierpliwie czekać. To jedno.

Dwa, co ma pojawienie się GTR do olania Watch GT przez Huawei? Przecież to bzdura. Tarcze na GTR to na razie tak samo padaczka jak w Watch GT, wiem bo mam.

Nowe tarcze pojawią się na pewno, świadczy o tym chociażby beta z taką możliwością, także Twoje kontakty i to co wypisuje infolinia Huawei, na to trzeba patrzeć na to z przymrużeniem oka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do użytkowników.Czy np po biegu jest możliwość zobaczyć trasę?Drugie pyt czy można nap ustawić sobie odległość 3 km w 13 min?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Derer4

Watch GT to naprawdę świetny sprzęt, wszystko to co on posiada w sobie działa świetnie, mi osobiście wybór tych tarcz które są w pełni wystarczy zamiast tego wolałbym aby pojawiła się opcja sterowaniem muzyką, możliwość podglądu pogody nie tylko na aktualny dzień ale na kilka dni do przodu jak to jest w mi bandzie 3 i 4, oraz aby w powiadomieniach były pokazywane emotikony bo jeśli ktoś wyślę mi np łapkę w górę to tego nie widzę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix
    11 godzin temu, anger26 napisał:

Pytanie do użytkowników.Czy np po biegu jest możliwość zobaczyć trasę?Drugie pyt czy można nap ustawić sobie odległość 3 km w 13 min?

1) Na zegarku zobaczysz całą analizę biegu oraz wyniki, lecz samej trasy nie. To na telefonie.

2) Czegoś takiego nie widziałem. Są Gotowe treningi biegowe, jest przygotowanie do jakiegoś dystansu, natomiast czegoś takiego nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mastefix wlasnie tego drugiego mi brakuje bo np chciałbym mieścić się w jakimś czasie na jakąś odległość a się nie da

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Admast
    W dniu 10.09.2019 o 06:13, olutus napisał:

Huawei olał ten produkt i raczej nie należy liczyć na wiele. Tarcz nowych nie będzie (oficjalny profil Huawei tak twierdzi - wysłałem zapytanie do nich). Poza tym pojawił się Amazfit GTR i pozamiatał w kwestii czasu czuwania (wersja 47 mm) i tarcz więc ten tego.

Proszę cię, GTR to porażka, wygląda w miarę i to tyle. Masa ludzi zgłasza problemy z działaniem GPS o ile w ogóle znajdzie satelity.

Kupiłem bo miałem nadzieję że dobry sprzęt, oddałem po tygodniu bo GPS to była porażka. Kupiłem Huawei GT i bez porównania. Na pomarańczowo masz zapis trasy z GTR, na niebiesko GT. Oba zegarki użyte w tym samym czasie.

A zapewniam cię że mój GTR w miarę jeszcze łapał satelity, bo inni użytkownicy zgłaszają takie kosmosy że głowa mała.

Screenshot_20190831_200502.jpg

Screenshot_20190831_200518.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix

Mój kumpel też narzeka na GPS, mówi, że trasa jaką rysuje to jakiś żart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na GT trasa jest dokładna, powiedział bym nawet że bardzo dokładna jak na zegarek ;) Miejmy więc nadzieję że Huawei nie odpuści rozwoju GT i kolejne aktualizacje będą się pojawiać :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix

Nie wierzę, że porzuci GT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby kolejna aktualizacja wprowadziła dodawanie tarcz do zegarka.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi