Skocz do zawartości
spec-naz1

Huawei Watch GT - Aktualizacje oprogramowania

Rekomendowane odpowiedzi

A przy rejestracji podajecie kraj Chiny czy Polskę

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Jako region podajesz Chiny, a numer telefonu może być polski

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam - mam pytanie  , gdzie program(zdrowie) zainstalowany w telefonie przechowuje te tarcze które potem importuje do zegarka , bo jesli jest taki katalog to czy mozna go podmienic z takim katalogiem  z  programu beta który ma juz wiecej tarczy.

I drugie pytanie dotyczace pomiaru stresu w ostatniej aktualizacji , czym ja mozna zmierzyc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Karollub w becie wskazujesz po prostu plik tarczy w pamięci wewnętrznej i program ją eksportuje do zegarka. Też o tym myślałem i przeczesałem swój telefon w poszukiwaniu folderu z tarczami przy wersji oficjalnej softu, ale niestety nic z tego Co do pomiaru stresu to mam wrażenie że do tego trzeba mieć chyba inne urządzenie, nasz Watch GT go najwyraźniej nie mierzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam - co do pomiaru stresu to samsung galaxy Gear ma ta funkcje i czujniki wyglądają bardzo podobnie i wiem że to jest kwestia algorytmu który na podstawie tętna przelicza, podobnie jest z pokazywanie ciśnienia w niektórych zegarkach czy opaskach, wracając do tych tarcz to może być ukryty folder, że normalnie z poziomu telefonu czy podłączenia do komputera go nie widać bo jest tak ukryty i trzeba jak by tel odblokowac, ale myślę że to już wiąże się z utratą gwarancji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folder ukryty może być, ale odkrywałem wszystkie. W plikach systemu niewidocznych dla usera raczej na pewno nie siedzi, bo aplikacje nie za bardzo mają dostęp do plików systemu ;) Podejrzewam że opcja pomiaru stresu jest dodana w związku z Watch GT 2 ;) Ale mogę się mylić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix

GT2 ma pomiar stresu.

Tarcze do wgrania u mnie działają tylko z folderu DCIM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fifek64

Witam. To mój pierwszy post.

Przyglądam się forum od kilku miesięcy.

Sam jestem bardzo zainteresowany zmianą tarcz w Watch GT.

Szperając w internetach znalazłem                    TEN OPIS "Custom GT watch faces without chinese ID"

Wg autora, można mieć w telefonie  jednocześnie aplikację zdrowie w najnowszej wersji, oraz po wgraniu odpowiedniej apki, aplikację zdrowie w wersji beta. Nie trzeba mieć do tego chińskiego ID  :).

Umożliwia to dodawanie własnych tarcz oraz pełną funkcjonalność apki Zdrowie nie w wersji BETA.

Sam będę próbował jeszcze dziś. Jeżeli Wam się uda opiszcie swoje doświadczenia .

Pozdrawiam.

Edytowane przez Fifek64
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    olutus
    Witam. To mój pierwszy post.
    Przyglądam się forum od kilku miesięcy.
    Sam jestem bardzo zainteresowany zmianą tarcz w Watch GT.
    Szperając w internetach znalazłem                    TEN OPIS "Custom GT watch faces without chinese ID"
    Wg autora, można mieć w telefonie  jednocześnie aplikację zdrowie w najnowszej wersji, oraz po wgraniu odpowiedniej apki, aplikację zdrowie w wersji beta. Nie trzeba mieć do tego chińskiego ID  :).
    Umożliwia to dodawanie własnych tarcz oraz pełną funkcjonalność apki Zdrowie nie w wersji BETA.

Sam będę próbował jeszcze dziś. Jeżeli Wam się uda opiszcie swoje doświadczenia .
    Pozdrawiam.
    Daj znać jak poszło.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam i coś się ruszyło z tymi tarcza bo prubowalem zainstalować ten program od tarcz ale się nic nie dzieje tu chyba trzeba coś rootowac system żeby to zadzialało?

dodana zawartość

Witam i coś się ruszyło z tymi tarcza bo prubowalem zainstalować ten program od tarcz ale się nic nie dzieje tu chyba trzeba coś rootowac system żeby to zadzialało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi