Skocz do zawartości
spec-naz1

Huawei Watch GT - Aktualizacje oprogramowania

Rekomendowane odpowiedzi

dexx-x
    2 godziny temu, dorlas napisał:

Ja też coś podobnego zauważyłem ale zamiast zacząć zabawę z formatowaniem zegarka postanowiłem reboota zrobić telefonowi :) i po ponownym uruchomieniu wszystko gra bez formatowania czegokolwiek i kasowania :) nie wiem czy u Ciebie coś takiego pomoże ale skoro też ten problem pojawił się u mnie po aktualizacji zegarka to może u Ciebie też zadziała i u innych. 

Dla informacji posiadam huawei'a p20 pro z androidem 9.

Tak jak pisalem wyżej przywracałem ustawienia fabryczne i w zegarku i w telefonie (mate 20 pro, android 10).. takaze raczej to nie w tym leży problem.. ? ale.. wczoraj była jakas aktualizacja aplikacji Zdrowie (10.0.5.521)..i wydaje mi sie ze dziś bylo lepiej.. chociaz nie zwracałem tak mocno na to uwagi bo miałem sporo zajęcia.. ale bede obserwowal dalej.. bo moze blad jest w samej aplikacji Zdrowie.. aktualizujcie do najnowszej wersji to bedziemy razem testowac..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dorlas
    3 godziny temu, dexx-x napisał:

Tak jak pisalem wyżej przywracałem ustawienia fabryczne i w zegarku i w telefonie (mate 20 pro, android 10).. takaze raczej to nie w tym leży problem.. ? ale.. wczoraj była jakas aktualizacja aplikacji Zdrowie (10.0.5.521)..i wydaje mi sie ze dziś bylo lepiej.. chociaz nie zwracałem tak mocno na to uwagi bo miałem sporo zajęcia.. ale bede obserwowal dalej.. bo moze blad jest w samej aplikacji Zdrowie.. aktualizujcie do najnowszej wersji to bedziemy razem testowac..

akurat może to zeszło się z moim wyłączeniem i włączeniem tel. bo zrobiłem to dzisiaj a aktualizacje też dziś robiłem :) i stąd taki wniosek. Dzisiaj było wszystko ok poza tym że zegarek tylko informował mnie że jest już 20% baterii w komórce a później dopiero przy 10% a zawsze co każdy procent dostawałem komunikat o stanie baterii na zegarek. Poza tą anomalią cała reszta powiadomień przychodziła prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dexx-x
    Napisano (edytowane)
    W dniu 22.04.2020 o 23:58, dorlas napisał:

akurat może to zeszło się z moim wyłączeniem i włączeniem tel. bo zrobiłem to dzisiaj a aktualizacje też dziś robiłem :) i stąd taki wniosek. Dzisiaj było wszystko ok poza tym że zegarek tylko informował mnie że jest już 20% baterii w komórce a później dopiero przy 10% a zawsze co każdy procent dostawałem komunikat o stanie baterii na zegarek. Poza tą anomalią cała reszta powiadomień przychodziła prawidłowo.

przez 3 dni od aktualizacji aplikacji Zdrowie i z powiadomieniami raczej ok, nie zauwazylem pomijania czegokolwiek... Mam nadzieje ze juz nie bedzie problemow :)

Edytowane przez dexx-x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich.

Ja miałem problemy z HTC U11 i GT Active, mianowicie nie mogłem odczytać na aplikacji danych dotyczących snu. Napisałem do huawei, odpowiedź była żeby pobrać apke z app gallery i dostałem linka. Pobrałem Huawei Heath, zainstalowałem i problem się rozwiązał. Ale żeby nie było kolorowo to zaczęły się właśnie wyżej opisane przez kolegów problemy z odnajdywaniem pary. Znów napisałem i okazało się że już BT nie wystarczy, musi być lokalizacja w telefonie włączona. 

Screenshot_20200509-204007.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dexx-x
    W dniu 9.05.2020 o 20:34, Majeta2 napisał:

Witam wszystkich.

Ja miałem problemy z HTC U11 i GT Active, mianowicie nie mogłem odczytać na aplikacji danych dotyczących snu. Napisałem do huawei, odpowiedź była żeby pobrać apke z app gallery i dostałem linka. Pobrałem Huawei Heath, zainstalowałem i problem się rozwiązał. Ale żeby nie było kolorowo to zaczęły się właśnie wyżej opisane przez kolegów problemy z odnajdywaniem pary. Znów napisałem i okazało się że już BT nie wystarczy, musi być lokalizacja w telefonie włączona. 

Screenshot_20200509-204007.png

u mnie byl tez problem (wyzej opisany).. po aktualizacji problemu nie ma.. powiadomienia przychodza na ta chwile bez problemu i uwaga.. bez wlaczonej lokalizacji.. ale też moze w sparowaniu z roznymi telefonami (różnych producentów) się rózni sposób..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grendel
    Napisano (edytowane)

Pajawiła się nowa aktualizacja.

Edytowane przez grendel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi