Skocz do zawartości
matinek

Przenoszenie aplikacji na inny telefon Samsunga - czy można to zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam zaznaczam od razu ze nie mialem pojecia gdzie zaczac ten post bo nigdzie mi nie pasowal, po czesci powinien byc w trzech ronych miekscach ze wzgledu na zlozonosc. Wiec jezeli  jest odpowiedniejsze miejsce to prosze przeniesc.

Moj problem polega na tym ze chcialbym przeniesc firmowa aplikacje z jednego telefonu do drugiego. Kazdy tez ma innefgo androida ale wszystkie sa samsunga np i nie maja roota. Po prostuy potrzebuje aplikacji ktora jest na jednym telefonie czy nawet bardzeiej tablecie  i wgrac ha do innego telefonu. Pytanie czy to sie da ?

Chodzi mi o scren mirroring  ktora mam na tablecie t533 i chce ja przeniesc do smartfona j3 2016 ktory to nie posiada tez funkcji. Udalo mi sie skopiowac i przeniesc aplikacje ale zainstalowac sie nie da czemu ? cos zle robie czy sie nie da poprostu.

Edytowane przez _tommy_
    Doprecyzowanie tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

@matinek nie prościej jest ściągnąć ja z Sklepu Play bądź znaleźć w sieci plik apk? 

To ta aplikacja? -> [Google Play] Screen Mirroring

Plik apk [APK MIRROR] Screen Mirroring 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie ta aplikacja, chodzilo mi bardziej o orgyginalna samsunga.

To drugie ciagnalem zainstalowalem i na tym sie skonczylo nie widnieje ngdzie tzn w aplikacjch tak ale nie dziala w zaden sposob. Mam pliki apk tych aplikaji co chce bo pobralem z innego sprzetu tylko nie moge ich zainstaloac na telefonie nie wem czemu.

Ogolnie mam w starym tablecie t533 jak sie nie mysle z androidem 4 i moge robic tak ze pulpit mam na tv. A ze w telefonie j3 nie mam takiej funkcji chcialem ja sciagnac wlasnie z tabetu i wgrac do telefonu ale jakos ne idzie. I zadnej innej do tej pory nie znalzlem co by byla normalna i dzialala,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

Szczerze to zastanawiam się czy ta aplikacja nie jest dedykowana dla danego urządzenia bądź zależna jest od wersji systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie dlatego sie pytam tutaj moze ktos cos wiecej wie na ten temat. Bo moj telefon nie moze przesylac ani obrazow ani filmow  a tym bardziej pulpitu telefonu. I co dziwne jest to nowszy telefon z nowszym androidem co dziwne. To moj stary telefon z andkiem 4.2 moze to i tablet tez moze ale telefon  z andkiem 5 nic to dziwne. A zadne inne aplikacje nie dzialajha jak trzeba albo w ogole wszystkie sa jakies dziwne albo reklamy albi po angielsku albo inne utrudnienia. a orygunalna jest i bardzo dobrze dziala tylko nie na j3 2016. Co mozna zrobic lub jaka aplikacje zeby to dzialalo. Ta co wyzej byla podaba wgralem co dziwne ze ikonki zadnej nie ma hm tak jakby siedziala tylkow systemie ale mimo to nie mozna korzystac. Nie pokazuja sie zadne dodatkowe opcje ani w galeri ani w niczym innym.

Jak by dawalo sie orgyginalne aplikacje wyciagac i zainstalowac to by bylo po problemie , moze z jakiegos innego np j5 2016 albo z j3 2017 jakas apka firmowa dala by sie wgrac do mojego . Zalezalo by mi na tym zebym mogl jednak miec to polaczenie telefonu z tv i moc wszystko przegladac na tv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_
    22 minuty temu, matinek napisał:

orygunalna jest i bardzo dobrze dziala tylko nie na j3 2016

To  dość budżetowy model więc nie ma się co dziwić, że pewne funkcje mogą nie działać. W sumie to nie znam dobrej alternatywy dla aplikacji systemowej do przesyłania obrazu. Może ewentualnie ta od Sony? Próbowałeś? Szukałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Budzetowy to mami tablet jak i stary telefon i jakos dziala to wszystko, nie wiem jakie sony posiada funkcje i skad brac orygunalne plikacje z telefonow sony. Ktos wogole wrzuca do netuy  orgyginalne aplikacje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

Nie wszystkie urządzenia mogą wspierać smart view/smart mirroring. My tez na forum nie wiemy wszystkiego stąd moje domysły ;)

Większość smartfonów ma wbudowane moduły, innym wystarczy dograć aplikacje i powinno to śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To szkoda ze  nic nie mozna oryginalnej z innego zgrac. A zadnej takiej sciaganej oddzielnie nie ma wartosciowej i prodtej w obsudze po polsku i bez reklam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

Byc może da się ale czy to działać będzie, nie wiadomo. 

A weź zrób screena tej aplikacji z Ustawienia -> Aplikacje i wejdź w nią i pokaż jej opis. Może tym tropem trzeba pójść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi