Skocz do zawartości
mrwa

Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie. Do tej pory miałem pewien pomysł - otóż słuchawki AKG K450 posiadają wymienny kabel jack. Można by było poszukać takiego kabla, który ma mikrofon i pilota i podłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

rozważałem też wymianę samych słuchawek tak żeby zostawić kabel z pilotem tylko górę wstawić lepszą ale raczej braknie mi zdolności manualnych na takie akrobacje, a jakoś nie uśmiecha mi się rozwalić 2 pary słuchawek gdzie nie mam pewności że coś z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje słuchawki to NuForce NE7M, kupiłem je w Polsce (audiomagic.pl) i muszę przyznać, że jestem zadowolony. Mimo tylko jednego przycisku przy mirofonie jestem w stanie przełączać między utworami (kliknąć 2 razy wystarczy, aby przełączyć do następnego utworu) jak i pauzować/odtwarzać trwający już utwór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakie polecilibyście do Desire słuchawki nauszne w przedziale cenowym 100-130 zł? powinny być raczej uniwersalne, bo słucham przeróżnej muzy. i nie potrzebuje bajerów typu mikrofon w słuchawkach, pilota itp

Edytowane przez The Kaiser

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakie polecilibyście do Desire słuchawki nauszne w przedziale cenowym 100-130 zł? powinny być raczej uniwersalne, bo słucham przeróżnej muzy. i nie potrzebuje bajerów typu mikrofon w słuchawkach, pilota itp

Od siebie mogę polecić:

Sennheiser HD201 • ##### Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław

lub

Sennheiser HD202 II EAST • ##### Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław

Posiadam te drugie i nie narzekam na jakość wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HD 202 są podobno gorsze od HD 201, zarówno jak chodzi o dźwięk (za mocny bas, brak wysokich dźwięków) jak i wykonanie(strasznie ciasne, chociaż można to jakos rozchodzić)

macie jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HD 202 są podobno gorsze od HD 201, zarówno jak chodzi o dźwięk (za mocny bas, brak wysokich dźwięków) jak i wykonanie(strasznie ciasne, chociaż można to jakos rozchodzić)

macie jeszcze jakieś propozycje?

Wiem, że tak jest, ale ja swoje dostałem tak więc nie straciłem na nie kasy. Przy umiarkowanym użyciu daje radę wytrzymać. Kumpel ma HD 201 i też nie narzeka, ale najlepiej przejdź się do sklepu i poprzymierzaj poszczególne modele i zobacz co ci najbardziej będzie pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiem, że tak jest, ale ja swoje dostałem tak więc nie straciłem na nie kasy. Przy umiarkowanym użyciu daje radę wytrzymać. Kumpel ma HD 201 i też nie narzeka, ale najlepiej przejdź się do sklepu i poprzymierzaj poszczególne modele i zobacz co ci najbardziej będzie pasowało.

Przymierzanie w sklepie nie do końca spełnia swoją rolę, ponieważ słuchawki po wyjęciu z pudełka nie są wygrzane. Po np. 200 godzinach grania mogą brzmieć już zupełnie inaczej (na ogół lepiej, np. poprawa basu) niż po wyjęciu z pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poza tym nie mam za bardzo możliwości przesłuchania słuchawek, najbliższe większe miasto jest kawałek ode mnie, dlatego będe słuchawki zamawiał przez neta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x