Skocz do zawartości
mrwa

Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

miciur
    Philips robi niezłe sluchawki. Mam she 8500 i są lepsze niż cr ep630.

wracając do creative ep 630.. własnie kupiłem sobie kolejna parę.. zapłaciłem całe 10,50 zł plus 4 zł wysyłka czyli 14,50 zł za słuchawki bez wychodzenia z domu :)

żaden pieniądz, jestem audiofilem, i trochę tych słuchaweczek już pfrzerobiłem.. mam kossy iSPARK, fajne do pracy w hałasie :) nauszne SENNHEISER HD 215, ale w takich bnie ma co paradowac :) ale te 630 są naprawdę spoko - jeżeli chodzi o cene na całokształt.. no bo co to jest 10 zł za słuchaweczki któtre naprawdę ładnie siedzą w uszach, i daja dobry dzwięk.. naprawdę polecam, to że tanie nie oznacza ze beznadziejne.. są dobre..dla przeciętnego słuchacza który odtwarza mp3 192kbs nie zrobi róznicy miedzy takimi a takimi za 80 zł... basik tez fajnie chodzi.. napewno lepsze są wielokrotnie od tych dołaczonych do desire..

i nie to ze reklamuje, tylko poprostu sprawdziłem i są naprawdę spoko..

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luinek
    +

= :zabawa:

Oczywiście to tak pół żartem, pół serio ;)

Tez tak myślę. A za 10 zł to sa podrabiane epki. Ja nawet na oryginalnych nie wytrzymuje bo kalecza każdy utwór no chyba ze ktoś słucha techno.

(Tapnieto z Magica przy pomocy Swype)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miciur

wiedziałem że to będzie zacytowane, ale nie sądziłem że tak szybko :)

ja tu cały czas mówię o praktycznosci.. zreszta mike1986 to tylko 14 zł.. paczka fajek, piwko i princessa na podniesienie cukru, wiec jeszcze raz podkreslam.. warto kupić za te 14 zł te ep630..

jak masz ochotę wydac wiecej, to pewnie, ale wtedy poczytaj jakieś forum audio(filskie) :) i wtedy wybieraj..

Tez tak myślę. A za 10 zł to sa podrabiane epki. Ja nawet na oryginalnych nie wytrzymuje

to ja widocznie trafiłem na dobrze wykonane podróby :) tyle ze na desire ich nie testowałem, tylko na e65..

a jak macie więcej grosza to polecam SHURE SE 530, ale to bez sensu.. mając takie słuchawki nie odtwarza sie mp3 z telefonu

Edytowane przez miciur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@miciur ja nie krytykuję Twojego zakupu. Każdy ma inne wymagania względem sprzętu i nic w tym złego ani dziwnego. Ja w ogóle nie jestem zwolennikiem słuchawek (nawet audiofilskich) i masz rację, że dobre słuchawki bez dobrego źródła na nic się nie zdadzą. Niemniej jednak dźwięk ze słuchawek za 10 zł byłby dla mnie torturą więc wybrałem trochę droższe rozwiązanie ale w granicy rozsądku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miciur

ale jeszcze raz od początku.. kupiłem 2 parę tych 630 poprostu, taka zachcianka, :) to nie mój zakup życia, :) mam kossy i dobrze mi w nich ale na ulicy łatwo wpaść pod samochód, bo wygłuszaja wszystko.. jeszcze raz napisze, jak ktoś szuka tanich słuchawek dających dobra jakość - dobrą -nie zajebistą! to polecam te 630.. bo mając nawet wypasy za 200 zł wsiadasz do autobusu, i lipa, silnik zagłusza Ci twoje 190 zł *********j jakosci..

ja nie reklamuje, ja osobiście byłem z nich bardzo zadowolony, dlatego kupiłem 2 komplet, i wymagam od nich tyle ile może mi dac mp3ka z telefonu komórkowego.. jak chce posłuchac muzyki to odpalam flaca lub oryginała na cd w sennheiserach na uszach.. każdy ma co lubi, a ja poprostu mówie że sa dobre, a za ta cene można by sie spodziewać tragedi... bo w kiosku no name made in china sa dużo droższe..a wypadaja z uchaco 10 metrów...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luster

Ja (niestety) kupiłem te SoundMagic MP21 i BAAAARDZOOOO załuję.

Dźwięk jest OK, ale mikrofon jest fatalny. Wszyscy z jtórymi rozmawiam narzekają że mnie nie słyszą, że są tylko szumy etc. Żeby w ogóle rozumieli co mówię muszę ręką trzymać mikrofon tuż przed ustami. W porównaniu do noname'owych słuchawek jakich używałem do wcześniejszych telefonów to po prostu porażka.

Nie wiem czy ja mam pecha, czy też zachwalający pracują dla importera (nie bierzcie tego do siebie jeśli tak nie jest, ale przecież wszyscy wiemy że firmy mają swoich ludzi od lansowania produktów na różnych forach), ale radzę się nad nimi dobrze zastanowić.

Stąd pytanie natury bardziej ogólnej - jakie słuchawki będą działać z HTC? Te dedykowane do iPhone będą w porządku?

Kolejny raz w wydanie stówy na coś co jest do niczego nie mam zamiaru się wrobić i będę testował te po 20 pln... dla SE dawało się znaleźć za taką kasę całkiem sensowne słuchawki do telefonu (nie mówię o audiofilskim słuchaniu muzyki, tylko o rozmowach/radiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wszwsz

Nie narzekam w swoich MP21 na mikrofon.. (może masz trafiony egzemplarz?) .. chociaż traktuje go tylko jako dodatek jakkolwiek nikt się do tej pory nie skarżył na jakość głosu :) dodam od razu, że dla żadnego importera nie pracuje lol.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moich Nuforce NE-7M po...3 miesiącach użytkowania nader aktywnego (słucham muzyki średnio na nich 2h, jak wychodzę samemu na zewnątrz...jakoś 3-5 dni w tygodniu) uszkodziło się złączę.

Szukam wobec tego słuchawek do 200zł, a co najbardziej mi potrzebne to bas. Dużo basu. :)

MP21 odpadaja, bo konstrukcja jest taka sama jak NE-7M ;)

Jakieś propozycję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    namcho

Przeczytałem cały temat (cztery strony) "słuchawki" bo też szukałem odpowiednich dla siebie ,z mikrofonem i przy zachwalaniu jakości nikt nie napisał że do Desire są jak do Iphone ,tz końcówka (jack) ma CZTERY STYKI a nie tradycyjnie TRZY.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x