Skocz do zawartości
karolkaa

Czy są wielkie różnice między s8+ a s9+ ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Mam do was pytanie. Obecnie mam Sony xperia z5, już jest że tak powiem zużyty, ścina go, aparat robi bardzo nie wyraźne zdjęcia, przegrzewa go itp. Mam duży problem. Szukam telefonu przede wszystkim z bardzo dobrym aparatem - na tym mi najbardziej zależy, zależy mi tez na dobrej baterii itp. Czy jest jakaś wielka różnica między s8+ a s9+ ? Bo cenowo niestety tak :( Wiem żę jest teraz promocja że można uzyskać do 750 zł zwrotu ale jak się boje że sobie z tym nie poradzę :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem ten dylemat ale padło na s9+ fakt był droższy ale wyszło spontanicznie. Ogólnie oba będą działać świetnie, jedyną różnicą na pierwszy rzut oka jest umiejscowienie czytnika linii papilarnych. Rozmiarowo są wręcz takie same z bardzo drobnymi szczegółami, z tego co pamiętam ramki są ciut bardziej zaoblone ale minimalne. Jakbym miał s8+ to na pewno bym nie zmienił ale był to mój pierwszy samsung i padło na s9+ i nie żałuję tej decyzji ^^. Także jeśli będziesz miała okazję to bierz s8+ to nadal bardzo dobry model i gdyby nie to, że brałem go z salonu a wtedy s8+ nie było to wziąłem s9+ ^^.

Pozdrawiam ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Remi_K

Wg mnie warto dopłacić, różnic jest więcej - o 2 GB więcej RAM, oraz podwójny aparat, a także na pewno dłuższe wsparcie w S9+...
    Dużo mniej różnic jest między S9 i S8.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam oba i jednak jest różnica w komforcie użytkowania.

Na przyklad w s8 ciągle mi się ekran włączał w kieszeni mimo odpowiednich ustawień czułości.

Dźwięk stereo robi robotę dla uszu.

Jest też szybszy i po prostu czuć, że to nowsza generacja.

Co do baterii jest niewielka różnica na plus dla s9. Ale nawet niewielka różnica jest ważna dla mnie, szczególnie gdy te telefony ledwo ciągną cały dzień, gdy się ich używa często.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem 8+ i 9+. Na duży plus w nowej wersji to głośniki stereo, dodatkowe 2 GB ramu też są widoczne. Ekran w S9 mniejsze ryzyko różowego ekranu, w moim S8 było to widoczne. O aparacie nie mogę wiele powiedzieć, bo mało zdjęć robię. Dla mnie dużym plusem był dual sim. Na minus S9+ to większa waga (niby nie dużo, ale czuć było w ręce i większa grubość S9tki. S8+ niby był wyższy, ale bardziej komfortowo według mnie go się używało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki moglibyście polecić mi telefon z dobrym aparatem ? mocną baterią , wejściem słuchawkowym, tak do 2,5 tys zł ? proszę pomóżcie mi :) Ja się na tym totalnie nie znam od tygodnia szukam fajnej komórki i nie potrafię ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zaba24
    Godzinę temu, karolkaa napisał:

A jaki moglibyście polecić mi telefon z dobrym aparatem ? mocną baterią , wejściem słuchawkowym, tak do 2,5 tys zł ? proszę pomóżcie mi :) Ja się na tym totalnie nie znam od tygodnia szukam fajnej komórki i nie potrafię ;(

Warto się zastanowić na s9+ ma wszystko czego szukasz plus dobrą technologie dźwięku Dolby Atmos do słuchania muzyki jack 3.5 w sam raz.ceny podskoczył bo były promocje na s9+ za 2600zł lecz jeszcze można kupić w tej cenie na allegro i plus zwrotu w ciągu 14dni a telefon warty uwagi sam przeszedłem na s9+ i jestem bardzo zadowolony ma wszystko czego potrzebuje aparat głośniki stereo bateria jest ok max 2 dni 3 miesiące i nie ma problemów z telefonem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 4.12.2018 o 19:06, zaba24 napisał:

Warto się zastanowić na s9+ ma wszystko czego szukasz plus dobrą technologie dźwięku Dolby Atmos do słuchania muzyki jack 3.5 w sam raz.ceny podskoczył bo były promocje na s9+ za 2600zł lecz jeszcze można kupić w tej cenie na allegro i plus zwrotu w ciągu 14dni a telefon warty uwagi sam przeszedłem na s9+ i jestem bardzo zadowolony ma wszystko czego potrzebuje aparat głośniki stereo bateria jest ok max 2 dni 3 miesiące i nie ma problemów z telefonem 

Przegapiłam promocje ;( Mój obecny telefon zaczął się psuć nagle, parę dni temu :( Na allegro faktycznie są jeszcze promocje, ale  się boje że po jakimś czasie mi go zablokują (przez to że np: ktoś go zabrał na przedłużenie abonamentu i oddał do komisu i przestanie płacić abonament..) Myślałam też nad tym zwrotem co teraz jest 500 zł i 250 za obecny telefon. Wtedy też telefon by mi wyszedł taniej. Orientujecie się czy jest jakieś ryzyko  ze sobie nie poradzę, albo że mi kasy nie wrócą ? Mam 18 lat i jestem jeszcze taka jakby głupiutka , i za bardzo się nie znam na takich eksperymentach ? czytałam na forum o podobnej promocji, ale za bardzo nie ogarniam ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    als3n

@karolkaa Jak telefon będzie z drugiej ręki z salonu Play/Orange to Ci nie zablokują go (blokują z Plusa oraz z T-Mobile).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

Promocja na 500zł już się skończyła, jak już to zostało Ci to na 250zł, ale to tylko ze źródeł podanych w regulaminie promocji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi