Skocz do zawartości
mat3j861

Android Pie [9.x] - Czy już coś wiadomo?

Rekomendowane odpowiedzi

mat3j861

Jest zdjęcie w sieci z benkchmarka gdzie jest LG V30 z Oreo na pokładzie. Jest to wersja na rynek koreański ale to potwierdza że dostaniemy 9.0. zainteresowanych źródłem odsyłam do xda gdzie w temacie o Pie jest info o tym co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

@up. Przeciez LG podalo plan dla v30 ze dostanie Pie w Q1 2019 napewno... To moze potrwac jeszcze max. do 5 miesiecy. Wiec mozna poluzowac emocje.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861
    Godzinę temu, marcinb24 napisał:

@up. Przeciez LG podalo plan dla v30 ze dostanie Pie w Q1 2019 napewno... To moze potrwac jeszcze max. do 5 miesiecy. Wiec mozna poluzowac emocje.

Możesz podać źródło twoich informacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Model Aktualna wersja systemu Android Status aktualizacji do Androida Pie Data wdrożenia
    LG G7 ThinQ 8 Oreo spodziewana 4Q 2018
    LG V35 ThinQ 8 Oreo spodziewana 4Q 2018
    LG V30 8 Oreo spodziewana 1Q 2019
    LG V20 8 Oreo spodziewana 2Q 2019
    LG G6 8 Oreo spodziewana 2Q 2019
    LG Q8 8 Oreo spodziewana 2Q 2019
    LG Q7 8 Oreo spodziewana 2Q 2019
    LG Q Stylus 8 Oreo spodziewana 2Q 2019
    LG Stylo 4 8 Oreo spodziewana 2Q 2019
    Edytowane przez Norbert2505

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861

Jest to tylko tabelka którą może zrobić każdy. Podaj źródło gdzie LG mówi że wyda androida Pie i podaje przybliżony termin. Jest cała masa spekulacji ale LG niczego oficjalnie nie potwierdziło (Opieram się na informacjach które udało mi się znaleźć w sieci). Dlatego proszę ponownie o podanie źródła gdzie LG oficjalnie mówi o wdrożeniu Pie na naszą V30 albo o nie pisanie bzdur. LG V30 jest urządzeniem objętym Android Enterprise Recommended. Mówi nam to tyle że urządzenie na pewno dostanie Androida o jedną literę wyższą i aktualizacje bezpieczeństwa przez 3 lata wydawane nie później niż 90 dni od ich udostępnienia. Słuchawka wyszła z 7 na pokładzie więc jeden z warunków został spełniony, drugi jest spełniany. Mnie interesują konkrety a nie gdybanie że powinien dostać, że spodziewamy się że dostanie. Liczą się fakty. Więc gdzie LG mówi o tej aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

LG nigdy nie poda takiej widomosci oficjalnie bo prawnicy na to nie pozwola... Bazujemy na informacjach z mediow spolecznosciowych i przeciekach - moze od pracownikow LG ale to tez nieoficjalnie. Zamin wyjdzie Pie to tylko zawsze gdybanie wi3c muszisz uzbroic sie w cierpliwosc i czekac do kwietnia 2019. Nikt Ci nie da twardych dowodow ze bedzie Pie konkretnego dnia.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Jak podał dział mobilny LG, w I Kwartale aktualizacje do Pie ma dostać tylko G7, i to tyle?

Więc radzę uzbroić się w ogromne pokłady cierpliwości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    areq18
    Napisano (edytowane)

Wg.artykułu na konkurencyjnej stronie ( w google wpiszcie kalendarz aktualizacji lg 9.0 i wejdźcie w pierwszy link) 9.0 dla V30 może w ogóle nie być...

A w I kwartale dla V30 przewidują:

LG V30 ThinQ:

– dodanie funkcji DTS: X 3D stereo,

– szereg poprawek technicznych,

– poprawki bezpieczeństwa Google.

Edytowane przez areq18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dav3GD

Na szczęście to tylko harmonogram aktualizacji na I kwartał - nie wierzę, żeby taki V40 nie dostał 9.0. Podejrzewam, że V30 dostanie 9.0, lecz należy uzbroić się w cierpliwość ( przykład G5 i aktualizacja do Oreo ). Ale z drugiej strony plan dodania funkcjonalności DTS Mnie pozytywnie zaskoczył. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

G5 dostal oreo po ponad 2 latach a v30 nawet roku nie jest na rynku to spekulowanie ze nie dostanie nowszego anroida jest slabe a az tak LG chyba nie strzeli sobie w kolano...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi