Skocz do zawartości
mat3j861

Android Pie [9.x] - Czy już coś wiadomo?

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ta wielce wyczekiwana oficjalna aktualizacja już jest, czy jeszcze każą nam czekać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

a ja właśnie sobie zaktualizowałem do oficjalnego pie :)tylko ekran jest mniejszy już nie jest zaokrąglany na boki... albo mi się tylko wydaje...

v301.png.c24a4da6e11ac512165c1ab627b3aa4b.pngv302.png.9398d46fec009883464b1ca55cbe78fc.pngv303.png.c5b773acf3ae12d0d3afe68a0a5acb3d.pngv304.thumb.jpg.0305f5cd1f6bf843862f0f683be9541b.jpg

IMG_20190727_121057.thumb.jpg.dc387336d32cb7082c904c054f14e75b.jpg

IMG_20190727_121103.thumb.jpg.97e1b9b8562922d97e0f72f018fb38ce.jpg

555377761_Capture_2019-07-27-12-03-09.thumb.png.bacd0b91351d81f840c5f0288756a720.png

Edytowane przez matik0109

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A są jakieś zauważalne zmiany ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

póki co dopatrzyłem się wizualnych zmian jedynie, ale jedna spoko opcja w apce muzyki właśnie przyuważyłem, że dioda flasha może mrugać w rytm muzyki :D dodać do tego kolory i stroboskop na domówkę jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja zaktualizowałem przez bridge dzis  rano. 
    Nowe wyglad ikon, ikony na homescreen i w szufladzie aplikacji sa jakby wieksze i wku...rza mnie to niepomiernie raczej kosmetyczne zmiany.
     Zmienil sie tryb wlaczania multiwindow ale to podobno tak jest w pie
    Mam wrazenie ze coś zrobili z brzmieniem DAC-ka, mam bardzo dobre monitory z denona jak i wysokiej klasy dokanałowki i mam wrażenie ze coś sie zmienilo w brzmieniu jednak nie wiem czy to efekt placebo, w kazdym razie zmiany sa na tyle delikatne ze nie potrafi ich jeszcze zidentyfikować, poza tym zrobiło sie chyba minimalnie ciszej niż w porownaniu do OREO ale roznica nie wydaje sie duza.
    zmienil sie tez minmialnie uklad stockowej klawiatury  no i jest opcja zeby podpiac flesh aparatu do dzownka w telefonie tak jak np w iphone. 
    Mam jeszcze pytanko czy jak wgralem aktualizacje przez LG bridge który sam ściągnął i zainstalował soft to bede mial nadal aktualizacje OTA? moj lg jest z regionu DEC.

Edytowane przez PiT1990

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

u mnie multiwindow się nie zmienił do tego co miałem w 8.0. Edit. można mieć jak w 8.0 w ustawieniach->wyświetlacz->domoe przyciski dotykowe i tam można się pobawić

189822503_Capture_2019-07-27-13-18-07.thumb.png.c4f8b18954f2029e5c7f7c11a91959fb.png

wielkość ikon ja sobie zmieniłem w ustawieniach,

nowy pasek mi pasuje bardziej niż w oreo więcej opcji dochodzi po podłączeniu innych urządzeń czyli szybszy dostęp

nowa apka do muzy i wiadomości albo zmodyfikowane tak samo jako apka "telefon" doszedł menadżer gier który ma kilka opcji ale ja nie gram więc nie sprawdzę :) 

co do dźwięku czy jest lepszy to nie wiem, na pewno pozmieniane są pewne podkręcenia ale na mój słuch nic znaczącego

delikatnie zmieniony ekran blokady przyjemniejszy dla oka

zmieniony wygląd połączeń

1491672604_Capture_2019-07-27-13-31-11.thumb.png.3d50efdabd9bd90649a27a51138bba31.png

przebudowana galeria ani trochę nie podoba mi się, poprzednia była bardziej praktyczna i przyjemniejsza w korzystaniu

w aparacie nie widzę znaczących zmian

doszło klonowanie apek jak fb skype messenger whatsapp

doszło parę opcji w "opcje dla programistów"

póki co tyle na razie oglądam serial więc nie bawię się :)

Edit

teraz na AOD wyświetlają się wiadomości bez przechodzenia do ekranu blokady, oczywiście trzeba mieć w ustawieniach powiadomień włączone odpowiednią opcję. Jak dla mnie bardziej mi pasuje niż jak sam telefon przechodził do ekranu blokady przy sms

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@matik0109 u mnie wlasnie telefon wydaje sie ne reagować na zmianę wielkości ikon na ekranie głównym i w  app drawerze nie mam pojęcia czemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój LG również został prze zemnie zaktualizowany, i szczerze powiem, że jakoś fajerwerków to nie widzę.

Kosmetyczne zmiany również nie są jakieś spektakularne, apka aparatu w sumie bez zmian, dźwięk na słuchawkach troszkę zmieniony i cichszy sama aplikacja również ma nowy wygląd, ogólnie brak DTS, nowy widżet pogody moim zdaniem ładniejszy,  galeria zmieniona, ale starsza była dla mnie bardziej czytelna i ładniejsza, AOD praktycznie bez zmian.

Trochę się zawiodłem na tej aktualizacji . . ., ale szukam dalej :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    areq18

Ciekawe ile będziemy czekać mając brand z playa ale z opinii widzę, że się nie postarali... szczególnie brak dts boli no ale sam ocenie niebawem, mam nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

znalazłem kolejną beznadziejną rzecz, nie da się zmienić paska dolnego na przezroczysty jak w 8.0... albo nie widzę tej opcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi