Skocz do zawartości
mat3j861

Android Pie [9.x] - Czy już coś wiadomo?

Rekomendowane odpowiedzi

mercleb

No niestety wciąż czekamy ale widać że coś tam w dalekiej Azji dłubią na Europę. Po cichu liczę na połowę tego miesiąca.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak LG nie umie w aktualizacje. Moja żona ma LG G5 i dostała androida 8.0 rok po premierze. Teraz my dostaniemy androida 9.0 rok po premierze. W sumie, nowa wersja androida nie jest niby taka ważna, biorąc pod uwagę to co oferuje sam sprzęt, czyli mega zarąbistą jakość audio jak na smartfon (moim zdaniem jest to lepszy sprzęt niż audioquest Dragonfly Black - którego używałem, i mogę się tylko domyślać, że jest lepszy niż Dragonfly Red, który kosztuje ok. 800 zł.). Ale jak pomyślę, że LG stworzyło oddział, który miał się zająć aktualizacjami, to jest to śmiech na sali... Ogólnie lipa, ale dla entuzjastów, za bardzo wyboru nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, ale co właściwie PIE wprowadził bez czego nie dałoby się funkcjonować? Implementacja gestów jest tak niedorobiona, że i tak nadal korzystam z zewnętrznej apki do tego. Adaptacyjną baterię i tak widzę większość wyłącza. Adaptacyjna jasność miała być taka super, że już nigdy bym ręcznie nie przestawiał, a przestawiam.

Inaczej zaokrąglone ikonki? I o to tak wszyscy pomstują na lg? Przecież wygląd andka i tak sobie można zmienić launcherami. Nie kumam tego ciśnienia na apdejty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zw13rzu

@wojtkl1 Teoretycznie niby tak ale gdyby nie dodatkowe kabelki to słuchał bym czarnej ważki ona gra mi lepiej. Przepaści nie ma, po prostu ważka mi bardziej podchodzi. Być może to kwestia doboru słuchawek do pary.

@zdzichon Bardziej pewnie chodzi o to co się zmienia pod maską a nie o kolor nadwozia co nie zmienia faktu że kolor też jest ważny. No cóż jak to bywa, małe niedopatrzenie potrafi zniweczyć  dobre zmiany  w pył. Tylko LG, z tego co czytam, często się takie niedopatrzenia zdarzają. Bo jeżeli chodzi o mój egzemplarz to jest wszystko prawie wszystko w porządku.          Lecz prawie było też na poprzednich wersjach systemu. Coś poprawią coś sp..ą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX
    22 godziny temu, wojtkl1 napisał:

Jednak LG nie umie w aktualizacje. Moja żona ma LG G5 i dostała androida 8.0 rok po premierze. Teraz my dostaniemy androida 9.0 rok po premierze. W sumie, nowa wersja androida nie jest niby taka ważna, biorąc pod uwagę to co oferuje sam sprzęt, czyli mega zarąbistą jakość audio jak na smartfon (moim zdaniem jest to lepszy sprzęt niż audioquest Dragonfly Black - którego używałem, i mogę się tylko domyślać, że jest lepszy niż Dragonfly Red, który kosztuje ok. 800 zł.). Ale jak pomyślę, że LG stworzyło oddział, który miał się zająć aktualizacjami, to jest to śmiech na sali... Ogólnie lipa, ale dla entuzjastów, za bardzo wyboru nie ma...

Moim zdaniem Fiio btr3 po isb gra lepiej na słuchawkach sony ex110 (16ohm) niż v30 ale to mój gust.

Gdyby LDAC działał na 7.1.2 używałbym tylko ten system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Jak pisalem 4.09 ze testuja wersje 30q tak na xda juz jest info i pliki i mozna sobie zainstalowac go. Poprawki to plynnosc i zarzadzanie pamiecia - podobno ogromny skok. Zabezpieczenia to podobno 02.09.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

Zostaje czekać na OTA, też wczoraj na LGBBS widziałem że wersja już 30q jest, duży skok w numeracji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Zainstalowalem V30b i na to próbowałem wrzucić aktualizację V30q ale za pierwszym razem jak zrobilem Fota update przez lgup to skopiowalo mi plik aktualizacji na telefon i nic teraz już za kazdym razem lgup krzyczy że nie jestem w trybie MTP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

@mercleb

wszystko robiłem dobrze lecz wystarczyło wyciągnąć kartę microsd wtedy plik aktualizacji skopiował się do pamięci wewnętrznej i po operacji kopiowania nastąpił update

Capture+_2019-09-13-20-33-14[1].png

Edytowane przez ActiveX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi