Skocz do zawartości
mat3j861

Android Pie [9.x] - Czy już coś wiadomo?

Rekomendowane odpowiedzi

Kavyn

Mam pytanie do was. Czy da się w jakiś sposób zmienić rozmiar belki przychodzących SMS. Moim zdaniem jest za duża i zakrywa 1/3 ekranu. Może jest taka funkcja w opcjach programistycznych? I druga sprawa kiedy możemy się spodziewać tej aktualizacji 30q i poprawek z września ? Zaglądam od czasu do czasu do centrum aktualizacji i co tydzień do LG Bridge, ale nie było tak nie ma . Chyba nie ma co się spodziewać przed październikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Ta poprawka v30q z xda jest jeszcze gorsza niż jak wygrałem v30b na czysto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

Czyli zostaję przy 8 i nie zmieniam w najblizszym czasie heh

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Wgram v30b znowu bo sot był wyraznie lepszy no i ldac gra lepiej. Tak samo w ustawieniach sie tak nie scinało przedtem. Mam wrażenie że jest w tym dodatku z xda jakiś "bonus" ale to moje zdanie.

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy po aktualizacji do android 9 pie  lg v30  bez brandu, czy można korzystać z wificalling i volte w sieci play . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

nie można bo nie ma takiej opcji w telefonie, mam bez brandu wersję na PL i na 8 ani na 9 nie mam tej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX
    Napisano (edytowane)

Próbowałem wczoraj wgrać na nowo v30b ale żaden dll mi nie pasował do v30q.

Wyłączyłem  adaptacyjna baterię i jest lepiej.

Edytowane przez ActiveX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24
    Napisano (edytowane)

Na szybko - Koreańska odmiana v30 dostała już trzeci update dla Pie (u nich 30h) i zawiera poprawi google, poprawki wifi (bo niby źle działa na Pie) i przywraca rozdzielczość UHD (4k) w trybie CineVideo... co chyba przypadkowo (czyt. celowo) LG wyłączyło w drugiej poprawce dla Pie (tej testowanej dla europejskiego 30q).

Hahaha a u nas nadal nie ma Pie bo cofneli po OTA i LG Bridge... i nawet nie chce im się wydać poprawionej wersji dla tych co poaktualizowali do 30b.... śmiech na sali i beka z LG.

No to teraz zostaje poczekać na trzeci update dla europy jeszcze z miesiąc... ciekawe co dostaniemy 30z? czy moze 31a? Jak obstawiacie... już czekamy 2 miesiące dodatkowo na Pie jak LG obiecywało Pie w Q2 dla V30... Prędzej G6 dostanie Pie niż v30.

Edytowane przez marcinb24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

uwaga po wyłączeniu adaptacyjnej baterii u mnie jest o dziwo dużo lepiej i nie ma drenażu baterii jest przynajmniej tak dobrze jak na oreo .

Ja bede czekał na update co zrobić ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oset
    2 godziny temu, marcinb24 napisał:

Na szybko - Koreańska odmiana v30 dostała już trzeci update dla Pie (u nich 30h) i zawiera poprawi google, poprawki wifi (bo niby źle działa na Pie) i przywraca rozdzielczość UHD (4k) w trybie CineVideo... co chyba przypadkowo (czyt. celowo) LG wyłączyło w drugiej poprawce dla Pie (tej testowanej dla europejskiego 30q).

Hahaha a u nas nadal nie ma Pie bo cofneli po OTA i LG Bridge... i nawet nie chce im się wydać poprawionej wersji dla tych co poaktualizowali do 30b.... śmiech na sali i beka z LG.

No to teraz zostaje poczekać na trzeci update dla europy jeszcze z miesiąc... ciekawe co dostaniemy 30z? czy moze 31a? Jak obstawiacie... już czekamy 2 miesiące dodatkowo na Pie jak LG obiecywało Pie w Q2 dla V30... Prędzej G6 dostanie Pie niż v30.

...bo źle działa WiFi przy włączonym bluetooth ja np. nie mogę słuchać radia internetowego przez głośnik bluetooth tnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi