Skocz do zawartości
mat3j861

Android Pie [9.x] - Czy już coś wiadomo?

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wcale wyłączenie baterii adaptacyjnej nie pomaga. O 1 w nocy odłączyłem telefon od ładowania, miał 100%. Od 0:00 do 6:00 mam ustawiony wyłączony AoD. Poszedłem spać, budze się o 6:30 czyli po 5h 30min i mimo iż przez noc miałem wyłączone wszystko (AoD, WiFi, lokalizacja, BT itp) to bateria spadła ze 100% do 93.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

Ja się wcale nie zdziwię jak nie wydadzą wcale poprawionego Pie w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dav3GD

Nawet jeśli wydadzą to podejrzewam, że będzie to ostatnia poprawka systemu. Dalej już tylko będą pojawiać się łatki bezpieczeństwa.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Nagrałem jak działa system u mnie dodatkowo włączyłem akceleracje gpu w aplikacjach 2D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dav3GD

Fajnie śmiga na tym v30q. Ja początkowo zachwalałem aktualizacje v30b - nie miałem bugów, bateria działała lepiej niż na Oreo a system był bardzo responsywny. Lecz niestety po kilku tygodniach muszę stwierdzić, że trochę spowolnił - przełączanie między kartami w ustawieniach chwilę trwa a aplikacje w tle muszą się przeładować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

G7 właśnie dostał OTA z poprawkami na wrzesień a u nas cisza, nie wspominając że G7 po aktualizacji do 9 nie ma takich problemów jak V30. Jednak LG ma głęboko V30 na Europę, w Korei coś tam cały czas robią, poprawiają i wydają aktualizacje, u nas to jednak same domysły, jestem coraz bardziej sceptycznie nastawiony do LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, Dav3GD napisał:

Fajnie śmiga na tym v30q. Ja początkowo zachwalałem aktualizacje v30b - nie miałem bugów, bateria działała lepiej niż na Oreo a system był bardzo responsywny. Lecz niestety po kilku tygodniach muszę stwierdzić, że trochę spowolnił - przełączanie między kartami w ustawieniach chwilę trwa a aplikacje w tle muszą się przeładować.

Potwierdzam, poza cichą wibracją na nic nie mogłem narzekać - system był dość responsywny, teraz niestety są ścinki ( nie mówiąc już że pamięci zostaje niecałe 700MB, przy odpalonej przeglądarce 7 kartami i Outlookiem ).

Po cichu liczę na koniec miesiąca, ale nie zdziwie się jak wstrzymają aktualizację na koniec października, czyli 3 miesiące - taki już standard u LG :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    18 godzin temu, Fudzi93 napisał:

Mi wcale wyłączenie baterii adaptacyjnej nie pomaga. O 1 w nocy odłączyłem telefon od ładowania, miał 100%. Od 0:00 do 6:00 mam ustawiony wyłączony AoD. Poszedłem spać, budze się o 6:30 czyli po 5h 30min i mimo iż przez noc miałem wyłączone wszystko (AoD, WiFi, lokalizacja, BT itp) to bateria spadła ze 100% do 93.

mam podobnie. Przez noc ucieka mi około 9% baterii. Bateria adaptacyjna włączona. Wyłączyć ją? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Wyłącz.

Zostawilem telefon ładować na noc.

Rano wyłączyłem ladowanie

Teraz mam 70% SOT 1:59h czas pracy 9:44h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś coś wie o aktu dla telefonów z PLAY ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi