Skocz do zawartości
mat3j861

Android Pie [9.x] - Czy już coś wiadomo?

Rekomendowane odpowiedzi

pecet

Co Wy tak macie parcie na to "Lte" albo "4g"
    Ważne żeby śmigało dobrze wszystko. Bo to o to chyba chodzi ;) ja sobie czekam na wersję open

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zed72 wchodzisz na tą stronę https://imei.guru/  wklepujesz IMEI,   zaznaczasz ze nie jesteś robotem i dajesz check ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

Mi wyszło region ABC :) czyli co, bo takiego nie ma? Na innej stronie mam region ABC Polska i to pewnie się zgadza, bo mam telefon na polską dystrybucję. Ale i tak aktualizacji brak, męczę się ciągle z tą V30b-EUR-XX i czekam jak głupi na poprawkę, żeby w końcu telefon zaczął działać jak powinien od początku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś to LG długo nam każe czekać na tą poprawkę, dla tel z wolnej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę ściema z tym imei.guru... Wg tej strony mam LG V30+ (128 GB i DualSIM). A naprawdę mam zwykłą V30Thinq z 64 GB i jednym slotem SIM...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebaj.p

Według stronki powyżej mam dystrybucję ABC ale na innych pokazuje ABC IBERIA COMMON. Ktoś wie co to oznacza?

Telefon z Amazon.de. Aktualizacji brak.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zed72

u mnnie w jednym pokazuje region ABC w drugim Region ABC CIS i location N nie wiem co to oznacza :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby podkręcić nerwy dodam tylko że moja żona właśnie dostała PIE na swojego LG G6 wszystko śmiga pięknie, telefon jak nowy. A my nadal czekamy na poprawkę do tej nieszczęsnej v30b...Ci co mają v30c- to zapewne numer kompilacji z brandem na bazie v30b tak samo jak w Indiach na brand idzie v30j czy jakoś tak. Poprawiona wersja to v30q i to właśnie ona jest najnowszą, która niby poprawia wszystkie błędy z  wycofanej v30b. Ale swoją drogą mogliby się już cholera streszczać bo dobija mnie zarządzanie ramem a co za tym idzie tragiczna bateria. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lg coś tam działa z tymi aktualizacjami, wczoraj albo przedwczoraj pojawil sie pie na v30 w kanadzie,  dzis widzalem post na xda o pie na v30 w US. Ja ze swoim regionem DEC mialem update OTA zawsze jakis tydzien po tym jak wyszedł update na brandowane v30 w PL. Zobaczymy cz tym razem też sie sprawdzi....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi