Skocz do zawartości
Paweł Bondaruk

Brak historii SMS w Messengerze

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mój pierwszy post na forum więc mam nadzieję, że nie złamię jakichś zasad. 

Od niedawna mam telefon Huawei Mate 10 lite. Wcześniej na Honor 7 korzystałem z messengera jako apki do SMSów. 

W nowym telefonie po ustawieniu messengera jako apki domyślnej, wysyłam i dostaję smsy, ale po kilku chwilach wątek znika z widoku głównego aplikacji i zakładki sms. Przy wysyłaniu kolejnego smsa, znajduję wątek po wpisaniu numeru telefonu w pole szukaj i wewnątrz są wszystkie wiadomości.

Problem w internecie był opisywany w latach 2011-2014 w USA gdzie jakaś aplikacja AT&T powodowała takie objawy jak u mnie. Spotkałem się też z informacją, że jakaś aplikacja czyszcząca na bieżąco pamięć usuwa te wątki. 

Przywracałem do ustawień fabrycznych, z jednym i z dwoma simami. Nic nie pomaga. Dostając nową wiadomość pojawia się ona na kilka chwil w zakładce SMS, usuwając wcześniejsze wątki po czym po jakimś czasie ten wątek i tak znika. 

Błagam o pomysły o to jak to można naprawić. Huawei powiedziało, że reset pomoże, a jak nie to pozostaje kontakt z deweloperem, a na to nie ma szans. 

Dajcie znać czego potrzebowalibyście ode mnie. Wrzucam zrzut z informacji o systemie. 

emui_info.thumb.jpg.187d225f8bf8267e17696f0f59c08c8d.jpg

Edytowane przez _tommy_
korekta wpisu / usunięcie wrażliwych danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Czy udało się rozwiązać problem? Mam tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam dokladnie taki sam problem, ktory jest opisany wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi