Skocz do zawartości
VortaL

Czy ta opcja abonamentu jest korzystna?

Rekomendowane odpowiedzi

VortaL

Cześć, przyszedł czas by zmienić wysłużoną S6 na coś nowszego. Telefonu za gotówkę na ten moment nie opłaca mi się brać, stąd myśl o przeniesieniu mojego numeru do abonamentu. Planuję przesiadkę na nowego iPhone i chciałbym się dowiedzieć, czy poniższa opcja abonamentu jest w tych czasach korzystna.

dodana zawartość

Cena telefonu to tylko 209 zł, pierwsze 6 miesięcy kosztuje 180 zł - potem za każdy miesiąc 240 zł. W abonament w chodzi: internet 30GB z pełną prędkością, darmowe rozmowy do wszystkich, darmowe SMS do wszystkich i jakieś dodatkowe pierdoły, czy jest to dobra opcja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O którym modelu mowa dokładnie? Z tego co wiem są 3 nowe iPhony i do tego w różnych wersjach pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tumek2

Moja rada i ja tak zrobiłem. Kupiłem telefon huawei p20 lite na allegro i spłacam go w 24 ratach po około 45 zł miesięcznie. Do tego mam plus na kartę za 25 zł wszystko za darmo + 10 gb internetu i media społecznościowe za darmo. Nie jestem związany żadną umową poza ratami na telefon. Obliczyłem sobie i biorąc telefon na abonament zapłaciłbym 100 zł miesięcznie, a tak płacę dokładnie 70 zł. W skali roku daje to 360 zł a 2 lat 720 zł do przodu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi