Skocz do zawartości
sawic

Brak odrzuconych połączeń na liście. Gdzie szukać ?

Rekomendowane odpowiedzi

sawic

Witam,

Użytkuję P20 od niedawna i napotkałem nie lada problem.

Mianowicie jak odrzucę połączenie to nie ma go na liście połączeń. W zasadzie nie mam możliwości zobaczyć kto do mnie dzwonił, jeżeli np odrzucę przypadkiem wyciągając telefon z kieszeni.

Jest na to może jakiś sposób ?

W rachubę wchodzi nawet zmiana ROMu. W d....e mam gwarancję, jeżeli telefon nie zapewnia podstawowej funkcjonalności.

Pamiętam tą samą przypadłość miałem w P8 po aktualizacji do Androida 7.0. Telefon zaraz po tym sprzedałem, więc nie zdążyłem się tym zirytować.

Przesiadłem się z SGS7 i tam po odrzuceniu połączenia to nie dość, że było ono na liście, to jeszcze przychodził SMS o nieodebranym. 

Jest to dla mnie ważne o tyle, że w samochodzie mam zestaw bluetooth który nie ma połączeń oczekujących i jak prowadzę rozmowę to automatem odrzuca pozostałych dzwoniących. Wiem, że ktoś dzwonił bo telefon "zapika", ale nie wiem kto dzwonił. Masakra.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

Dziwna sprawa 🤔 u mnie w połączeniach widnieją wszystkie nr nawet te odrzucone ( jako nieodebrane ) przez przypadek bo nieraz sie tak właśnie zdążyło że przy wyciąganiu z kieszeni paluchem przycisło się nie to co powinno 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sawic
    1 minutę temu, Kazuyoshi napisał:

Dziwna sprawa 🤔 u mnie w połączeniach widnieją wszystkie nr nawet te odrzucone ( jako nieodebrane ) przez przypadek bo nieraz sie tak właśnie zdążyło że przy wyciąganiu z kieszeni paluchem przycisło się nie to co powinno 😉

Czyżby był to problem T-Mobile bo tam mam abonament ?

Może jakieś ustawienia sieciowe. Dziiiwne :(

Pzdr

dodana zawartość

Dodam, że mam włączone połączenia oczekujące i informację SMS w obie strony. Czyli jak już jestem dostępny i jak rozmówca z którym nie mogłem się połączyć jest dostępny.

Ciekawe czy w takim razie to może mieć znaczenie.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    41 minut temu, Kazuyoshi napisał:

Przez przypadek bo nieraz sie tak właśnie zdążyło że przy wyciąganiu z kieszeni paluchem przycisło się nie to co powinno 😉

Screenshot_20181211_122947.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

@BezSpecjalnejNazwy mam to włączone ale i tak czasem się odbierze albo rozłączy niechcący przy wyciaganiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi