Skocz do zawartości
philips449

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy prze nigdy nie kupie w żadnym media expert... dopiero tam to się buja z nimi ...
    Miałem kilka nieprzyjemność z nimi oraz moi znajomi (media w mojej okolicy) . Kolegę tak załatwili że 3 razy mu laptopa naprawiali i co chwilę się psuł , a jak chciał odesłać do serwisu bodajże lenovo to odmówili mu reklamacji ponieważ laptop był naprawiony przez nie autoryzowany serwis (tylko serwis mediaexpert) . W końcu chyba mu media expert naprawiło po raz 4  i do tej pory śmiga . Jakbym miał gdzieś kupować to na pewno x-kom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniło się coś w temacie? Widzę że na dzisiaj to jedyny sensowny wybór z telefonów. Wziąłbym wersję 3/32 w jakiś sensownych pieniądzach, ale z gwarancją producenta w autoryzowanym serwisie Xiaomi.

Ze sklepu xiaomi czy w innym markecie 850zł to trochę przesada za wersję 3/32. Znowu na ceneo w granicach 700zł to wszystko jakiś własny export z Chin czy inne kombinacje z UK z gwarancjami u sprzedających. Jest jakaś alternatywa czy nie ma szans?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

W zasadzie tylko Bestcena:

https://bestcena.pl/smartfony-i-telefony/xiaomi-mi-a2-lite-4-64gb-dual-sim-czarny

Serwisują poza Polską. Poszukaj opinii.

Ps.

Kupno wersji 3/32 w podobnych pieniądzach jest całkowicie bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że gra nie warta zachodu, wiadomo przeważnie i tak tej gwarancji nie uznają jak się coś zepsuje, ale wolę ją mieć niż nie mieć,

a to ze strony od nich:

Gwarancja: 1 rok gwarancji producenta, ważna od daty zakupu, respektowana w autoryzowanym serwisie producenta.

Tylko rok? Pewnie dlatego:

Dowód zakupu: Faktura

W razie co później się kop z koniem. No nic w takim razie muszę coś innego pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p500

dlatego wzialem w mediaexpert by sie nie kopac z odsyłkami :D ja mam wersje 4/64 z androidem 9 i zlego slowa powiedziec nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    golyl

Ja kupiłem obydwa w Proline z odbiorem osobistym w Katowicach bo są przedstawicielem marki jak coś będzie się działo jadę tam i załatwiam gwarancję a nie wysyłam kurierem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Z tych po niższej cenie to jest pierwsza oferta, w której sprzedawca wystawia fakturę VAT https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-a2-lite-4-64gb-eu-b20-czarny-7539139898?fromVariant=7539174501 .

Czy ktoś zna tego sprzedawcę? Warto kupić u niego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opinie niby ma dobre - 99,1%. W jednych z negatywnych opinii jest napisane, że sklep przysłał fakturę VAT dopiero po interwencji klienta. Niepokoją trochę opinie, w których można wyczytać, że nowe telefony nie włączają się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Co do braku faktur to komentarze są sprzed roku, nie włączanie tylko w 1 przypadku.

No a dragonist.pl? 

https://dragonist.pl/smartfony-i-telefony/xiaomi-mi-a2-lite-64gb-czarny-etui-1302.html

Edytowane przez seba19772

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi