Skocz do zawartości
Mrong93

Przycięcia animacji , brak płynności

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim mate 10 pro telefon bardzo przycina ma spore spadki płynności nie zasmeicam go byle czym mam wyłaczone zbędne rzeczy uzywam podstawowych aplikacji zero gier a telefon zachowuje się jak szrot za 300 zł. Ogólnie zawuważyłem już w chwili właczania go ze coś jest z nim nie tak miał małe przycinki ale naczytąłem sięo tej "sztucznej inteliencji" że niby telefon z czasem przyspieszy itd. Telefon jest bardzo kapryśny raz śmiga łądnei rakieta przy mega obiciązeniu kilka stron messenger itd a czasami przy czytaniu czegoś w google news tnie się jak kupa złomu.Robiłęm juz resety itd ale to nic nie daje jestem strasznie rozczarowany bo przesiadłem się z p9lite i mate10 pro zachowuję się identyntycznie jak ten stary. Mam ochote wziąść i wyjeb... ten telefon za okno tak mnie to już irytuje . pamieći ram potrafie mieć 3,5 gb wolnych a spadki coś jak z 60 fps na 10 . Z tego co czytam największą zaletą własnei tego  telefonu jest płynność i szybkość tak i wszyscy sobie chwalą tak że nie wiem co już mam robić . Posiadam łatke 157

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibdor

Zrób ustawienia fabryczne, reset i ustaw fona jeszcze raz. Jeśli nie będzie działać jak powinien to serwis. Ja mam od dłuższego czasu i działa naprawdę na wysokich obrotach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mnie martwi że gdzie nie zapytam to u wszystkich ok.Z tego co się orientuje że jak oddam na serwis to prawdopodobnie wgrają na nowo soft i moje pytanie czy da się zrobić to samemu w domu ? Potrzebuje bardzo telefonu w pracy robie dużo połączeń i wysyłam zdjecia i oddanie go na serwis troche mi nie na ręke. no ale jak będzie trzeba no cóż :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mrong93 u mnie po roku użytkowania także zauważyłem spadki wydajności i bateria gorzej trzymała. Po zabiegach jak czyszczenie pamięci czy reset ustawień apek itp. nic nie dało. Pomogło hard reset przyciskami i czyszczenie pamięci cache. ? W opcjach programisty ustaw także animacje na 0.5x. ? Jeżeli to nie pomoże to niestety serwis. ?

Edytowane przez misiuu21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem to co napisał kolega zibdor i troche pomogło , ale problem i tka dalej występuje chodzi szybko przez 20 minut i 20 min spadki animacji i tak w kółko czasami lata jak burza że aż sie usmiecham ze w koncu działa normalnie po czym zaczyna ostro mulic i wystepuje to bez wzgledu czy telefon jest obciążony czy nie a najgorzej to chodzi messenger chociaż są przebłyski że jest bardzo płnnie. Misiuu21 mój telefon szwankuje od nowości a mam go dopiero 2 miechy jesli mozęśz napisać mi krok po krok co zrobiłęś ze lata ci szybciej to byłbym wdzięczny pozdrowienia

dodana zawartość

zrobiłe mtą szybsza animacje no ok jest szybciej ale to nie zmienia faktu ze klatkuje mimo tego. No nic czeka mnie serwis chyba

dodana zawartość

a i mam pytanie czy to normalne że telefon mocno się grzeje podczas ładowania ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest to normalne że telefon się mocno grzeje w czasie ładowania. ? Wysyłaj na serwis szkoda Twoich nerwów. Jak znam życie to wymienia co płytę główną. ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może zawali cebulą ale telefon mam z bestceny i gwarancja u nich jest taka że wysyła się do nich a oni pozniej wysyłają na serwis. I mam takie pytanko sprawdziłem IMEI i telefon jest na dystrybucje europejską i równiez mam pewność że to ja pierwsyz raz uruchamiałem telefon i jest nowy ( dużo ludzi mówi ze bestcena sprzedaje uzywane) no i gwarancje mam 2 letnia. Mieszkam w Szczecinie i jest tutaj serwis huaweia czy po samym imei przyjmą mo go na gwarancje ?Pytam ponieważ przez to ze bestcena bedzię pośrednikiem dłużej zejdzie ta reklamacja .

Edytowane przez Mrong93

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibdor

Możesz bezpośrednio do Huawei wysyłać.

Huawei BLA-L09

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

@Mrong93 moja przygoda z bestceną i mate 10 pro, wersja single sim.

Zakupiłem telefon u nich. Był aktywowany dwa miesiące wcześniej w vodafone UK. Dowód zakupu bestcena. Sprawdzałem w Huawei serwis emai i powiedzieli mi ze nie przyjmą go na serwis. Że muszę mieć dowód zakupu z vodafone. Odesłałem do bestceny i miałem zwrot kasy. I potwierdzili po emai gdzie telefon był kupiony i był to vodafone UK. Natomiast pudełko było zaplombowane. Nie mam pojęcia jak był aktywowany, można to w hicare sprawdzić na tel. Jest dokładna data aktywacji słuchawki. teraz mam kupiony polski na black friday i mam spokój.

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blest

Weź może nagraj film jak to wygląda i te przycięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi