Skocz do zawartości
Mrong93

Przycięcia animacji , brak płynności

Rekomendowane odpowiedzi

@rakers mam napisane termin wygaśniecia gwarancji 25.10.2020czyli wychodzi na to że ja go aktywowałem. Mój jest z dystrybucji francuskiej prawdopodobnie też sieci telefonów. Czyli  też odrzucą mi gwarancje jak pójde z nim na serwis chociaż gadałem przez infolinie typ sprawdizł imei i mówił ze moge go przynieść no ale zapewne  był przekonany że mam dowód zakupu.Czyli jestem w /ciach/ bo nie dość że telefon brałem na raty przez allegro u nich to jeśli wyśle do nich telefon na gwarajce to potrwa to długo a na jednym serwisie się nie skończy. Czy jest jakieś wyjście z tego ? byłem w xkomie popatrzeć teleofnu ich płynność , patrze jak zachowuja sie telefony znajomych i te tansze i drozsze to mój zachowuje się jak szrot jakiś. Blest nie bardzo wiem jak nagrać ci filmik , w przybliżeniu mój telefon często zachowuje się jak jakiś tani szrot za 300 zł Przewiajnie zdjec facebooka messengera i ogólnie wszystkiego nie jest płynne klatkuje szaprie telefon dusi się a ja jestem bardzo uczulony na to.

Edytowane przez Kubaan88
    Na forum nie przeklinamy. I staraj się pisać bardziej zrozumiale 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz, że nie bardzo na temat ale zapytam tak z ciekawości. Ta bestcena to jest rzeczywiście taki chłam? Z tego co czytam to lepiej unikać zakupów w tym miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Że się wtrące w kwestii Bestceny, gdyż Ja i znajomi kupujemy z tego sklepu i wszystko jest ok. Tym bardziej że zaczęli wysyłać papierowe faktury a nie jak wcześniej tylko elektroniczne. Co było ich największym minusem. 😁 A dlaczego tak robili to temat na dłuższą rozmowę. 😋

Edytowane przez misiuu21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiele ludzi już kupuje używane rzeczy już w sklepie normalnym a nawet nie wiedzą , Ludzię czesto zwracaja po kilku dniach uzytku sprzęt jak myślisz gdzie on ląduje ? zapakują na nowo i na półke.Kiedyś kupiłem głosniki które zwrócłem po paru dniach bo mi jednak nie odpowiadały idąć kilka dni pózniej w tym samym sklepie na półce leżały te same głosniki które kupiłem i które były tak samo spakowane jak ja je spakowałem.Nie że nie polecam Bestceny ale jak jest możliwość kup w sklepie w polsce.Połasiłem się na mate 10 pro za 1800 zł bo u nas w sklepie był jeszcze po 2500 najtaniej więc cena bardzo kusząca była ale bestcena ma napisane że telefony są z dystrybucji europejskiej więc nie okłamali mnie. I pamietaj niezadowolony klient częściej wejdzie na internet dać opinie niż ten zadowolony chociaż bestcenta ma bardoz dużo pozytywnych. Miałem po prostu pecha trafić na jakiś wadliwy telefon nie z ich winy. A i czy ktoś ma jakieś rady na to co napisałem wcześniej ? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

@Mrong93 napisz do nich że sprzedali ci telefon od opa a nie z rynku i oddaj na niegodność towaru z umową. Wszystko opisz i niech ustalą propozycję załatwienia sprawy. Zrób spór na allegro i to opisz. Zwrócą Ci kasę zobaczysz. 1. Piszesz do nich (opis sprawy). 2. podajesz że kupiłeś niebrandowany, 3. Oni ci cos zaproponują, 4. Ustal czat z huawei gdzie po emai potwierdzają że pochodzi skąd indziej niż kupiłeś. Bezie po twojemu zobaczysz.

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spróbuje tak jak napisałes zobaczymy co z tego bedzie w razie czego dam znac. dzięki za pomoc pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@rakers WItam ponownie , sprawa wyglada tak przyjeli mi telefon do serwisu bez żadnych ALE i o tyle dobrze że osobiście to zrobiłem. tyelefon lezał u nich 3-4 dni i zadzwonili do mnie że w telefonie została wymieniona płyta głowna. Szczęśliwy poleciałęm odebrac telefon po pracy i wieczorem wszystko pobierałęm z google chmury itd i jestem troche rozczarowany bo mimo po wymianie płyty głównej tak ważnego podzespołu nic się nie zmieniło. dalej są przyciecia spadki animacji bez wgzgledu na obciązenie telefonu i bateria raz sie mocno nagrzeje podczas ładowania a raz nie.Czy zanosić jeszcze raz go do serwisu ??czy mówić im żeby wydali mi nowy telefon?.ojczym ma p20 pro i koleżka ma tez mate 10 pr i zazdroszcze im że ich telefony pracuja bardoz stabilnie a obicążają go bardziej odemnie. mam tylko aplikacje peppera i banku i odinstalowałęm wszelkie snapczaty itd i telefon to jeden wielki muł brat ma p9 lite zapchanego grami syfami i jego telefon lepiej się spisuje.

Edytowane przez Mrong93

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

@up mam p20 i mate. Oba mają klatkowania ale nie mam odczuć że telefon jest mułem. Zawsze działają sprawnie. Sprawdź czy numer emai się zmienił. Będzie wiadomo że płytę główne zmienili.
    W Huawei drobne przycięcia animacji są norma chyba. Na 9 jest lepiej ale też gest zamknięcia delikatnie klatkuje.
    Nie oddawales do nich na rękojmię i niezgodność z umową? W ramach oczekiwań z tytułu rękojmi piszesz wymiana na wolny od wad, nie naprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rakersPierwsze co zrobiłem to sprawdziłem czy imei zmienili i jest inny. Telefon był na dystrybucje francuzką wcześniej na dodatek od operatora jakiegoś. Po obserwuje jeszcze telefon i zaczekam na tego andka 9.0 bo jeszcze go nie mam.wiem że w huaweiach lekkie przycięcia to norma ale żeby były one sporo większe w flagowcu od przykładowo produktów p9lite itd? nastepnym razem jak pójde zrobie tka jak pisałęś z tytułu rękojmi. 2 sprawa wymienili płyte główną i bo zgłosiłem ze telefojn się przycina a po wymianie nic się nie zmieniło więc pozostaje pytanie czy wymienili płyte głowną bo stwierdzili że jest uszkodzona czy wymienli tak sobie dla zasady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakers

@up Nie zrobiłeś jak mówiłem. A mogłeś wycofać kasę z bestceny i kupić gdzie indziej. Kupiłeś z bestceny wolny a dostałeś od operatora. To jest niezgodność. I było to opisać. Odesłałbym i by ci uznali. Do tego pierwotnie był wcześniej aktywowany niż twoja data sprzedaży. To możesz sprawdzić w aplikacji HiCare. Porównaj datę od kiedy jest gwarancją z data twojego zakupu z bestceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi