Skocz do zawartości
damcyk

Galaxy S6 SM-G920T jak najprościej zaktualizować?

Rekomendowane odpowiedzi

damcyk

Witam.

Zakupiłem sobie w USA Model galaxy s6 SM-G920TZKETMB ( 64GB Sapphire black  sieć  USA T-MOBILE ) 

Mam takie pytanie czy jest opcja wgrania do niego polskiego XEO  z Modelu G920F ? 
    Są oczywiście inne modemy 

G920T ma pasma :

GSM850, GSM900, GSM1800, GSM1900,
    UMTS850 (B5), UMTS1700/2100 (B4), UMTS1900 (B2), UMTS2100 (B1),
    LTE850 (B5), LTE1700/2100 (B4), LTE2600 (B7), LTE1900 (B2), LTE700 (B12)

a 920F ma ich wiecej :
    ]GSM850, GSM900, GSM1800, GSM1900,
    UMTS850 (B5), UMTS900 (B8), UMTS1900 (B2), UMTS2100 (B1),
    LTE2100 (B1), LTE1700/2100 (B4), LTE1800 (B3), LTE2600 (B7), LTE1900 (B2), LTE900 (B8), LTE800 (B20), LTE700 (B12), LTE800 (B26)

Pytanie jest takie czy nie  "z brikuje " urządzenia po wgraniu Polskiego XEO . 

Wiem że temat jest dość świeży ale może ktoś miał już doczynienia z takim przypadkiem

Edytowane przez damcyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artii89
    Napisano (edytowane)

Istnieje duże prawdopodobieństwo że uwalisz telefon, w najlepszym przypadku będzie tylko bootlop i wgranie systemu pod twoje urządzenie przywróci go do życia

Edytowane przez Artii89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

.Witam wszystkim jestem nowy na forum to chcę zaznaczyć na wstępie . mam problem ponieważ kupiłem dzisiaj telefon samsung galaxy s6 edge 64gb z USA nie wiedziałem że telefony ze stanów nie mają wgranego języka polskiego jak każdy jeden andorid . czytałem trochę na forum o rotowaniu jakimś ale nie wiem na czym to polega i jak mam się do tego zabrać . jestem w anglii na chwilę obecną . i nie ma kto mi pomóc a chcę bardzo mieć w tym telefonie język polski heeeelp co mam zrobić czy jest jakaś dobra dusza co mi pomożę ? :) dodam screeny z programu phone info samsung

post-372878-0-05678300-1451181813_thumb.jpgpost-372878-0-96415600-1451181818_thumb.jpgpost-372878-0-45662500-1451181825_thumb.jpgpost-372878-0-85415900-1451181831_thumb.jpg

Edytowane przez Hubal
    Wstawiłem screen w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vip.ryb

Trzeba wgrać alternatywne recovery odinem (poradnik jest na tym forum) i np. ten rom http://forum.xda-developers.com/galaxy-s6/development/rom-xtrestolite-deodexed-mod-edition-1-0-t3094423 który jest także do twojej wersji i ma język polski, instrukcję masz tam napisaną - jednak utracisz gwarancję.

Edytowane przez vip.ryb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początek aplikacja morelocale. Po co odrazu kombinować?

Wysyłane z mojego PMP5670C_DUO za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem s6 z UK z brandem z t-mobile z USA i chciałbym zmienić rom na polski xeo, głównie ze względu na wbudowane śmieci z t-mobile i tracący zasięg internet mobilny. Zastosowałem się do poradnika na forum, pobrałem gotowy rom 1-plikowy i najnowszego odina i przystąpiłem do instalacji. Wystąpił fail, popróbowałem więc na różnych wersjach odina i na każdym zatrzymywał się w innym miejscu, a na odinie 1.11 występowała awaria i musiałem się ratować smart switchem. Macie pomysły jak moge wgrać polskiego roma? 

Edytowane przez Gwozdek
    Połączyłem z istniejącym już tematem o takiej samej problematyce. Proszę przeszukiwać forum dokładniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Polski rom jest 920F a Ty madz 920T wiec ciesz sie ze rom sie nie wgral i nie masz cegly do papieru! Telefon jest na amerykanski rynek i na tamte zakresy i wgranie romu z innego modelu nie zmieni zakresow i modelu.
    Nie bez powodu z usa sa tansze telefony...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samsung Galaxy S6 SM-G920T

Wersja amerykańska więc w Polsce nie znajduje aktualizacji, w takim razie jak najprościej zaktualizować. Telefon jest od operatora T- Mobile ( w USA), czy karta sim od tego operatora w Polsce coś zmieni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacje bedziesz mial na wersje ta co masz czyli usa. Próbowalem kiedys przerobic nota2 na nasz rynek ale dzialy sie komedie z telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi