Skocz do zawartości
damcyk

Galaxy S6 SM-G920T jak najprościej zaktualizować?

Rekomendowane odpowiedzi

Micho78

S6 od ponad pół roku nie ma aktualizacji to nie ma co znajdywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tylko on ma 5 więc 6 lub 7 powinien znaleźć :)

dodana zawartość

Podsumowując telefon jest z dystrybucji amerykańskiej t-mobile, ma fabrycznego androida lolipop. Skoro w Ameryce  można aktualizować go do 7 wersji to dlaczego w Polsce nie, czy zmiana języka na angielski może coś pomóc, czy wymaga karty sim z t-mobile? Pytanie proste co go blokuje w Polsce? Oczywiście po pracy spróbuje co mogę zmienić bo to telefon syna ale może ktoś się już z tym spotkał?

Odpowiadam sobie sam:

aby dokonać aktualizacji telefon musi połączyć się z serwerami w USA, a żeby to zrobić musi znajdować się na terenie USA i niemożliwym jest zaktualizowanie systemu w Europie gdyż Europejskie serwery nie posiadają aktualizacji do mojego telefonu :(

Edytowane przez marcinmg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak tylko on ma 5 więc 6 lub 7 powinien znaleźć

dodana zawartość

Podsumowując telefon jest z dystrybucji amerykańskiej t-mobile, ma fabrycznego androida lolipop. Skoro w Ameryce  można aktualizować go do 7 wersji to dlaczego w Polsce nie, czy zmiana języka na angielski może coś pomóc, czy wymaga karty sim z t-mobile? Pytanie proste co go blokuje w Polsce? Oczywiście po pracy spróbuje co mogę zmienić bo to telefon syna ale może ktoś się już z tym spotkał?
    Odpowiadam sobie sam:
    aby dokonać aktualizacji telefon musi połączyć się z serwerami w USA, a żeby to zrobić musi znajdować się na terenie USA i niemożliwym jest zaktualizowanie systemu w Europie gdyż Europejskie serwery nie posiadają aktualizacji do mojego telefonu
    Spróbuj sciagnac oprogramowanie samfirm. Tam zawsze jest dostepna ostatnia najnowsza aktualizacja.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi