Skocz do zawartości
errol

Telefon nie działa po aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

errol

Witam,

po ostatniej aktualizacji do 8.1.0 na Galaxy J7 2017 mam problem z telefonem. Aplikacje nie uruchamiają się, po ich włączeniu wyświetla się tylko jakby ich pierwszy obraz, np po uruchomieniu youtube widzę czerwony znaczek na białym tle i potem nic się nie dzieje, apka nie przechodzi dalej. To samo dzieje się z KAŻDĄ apką, nawet z kontaktami. Pomaga jedynie uruchomienie telefonu od nowa, ale tylko na krótką chwilę. Po kilkunastu sekundach użytkowania znowu jest to samo. Wyjąłem obie karty sim i pamięci, wyczyściłem pamięć ram, zainstalowałem antywirusa który nic nie wykrył, wszystkie aplikacje mam zaktualizowane (według sklepu google, innych zresztą nie mam). Telefon nie jest zrootowany i nic złego z nim nie robiłem, wszystko samo zaczęło się sypać. Obecnie urządzenie jest bezużyteczne, bo po chwili od uruchomienia nic nie działa. Czasem wyskakują nawet błędy że aplikacja Samsung Experience 9 przestała działać, czy też że system przestał działać (!) i mam opcję Poczekaj albo Zamknij. Oczywiście żadna z nich nic nie daje. Nie chcę przywracać ustawień fabrycznych bo szkoda mi danych, zdjęć itd, proszę o pomoc! Telefon oczywiście oryginalny, nigdy nie instalowałem pirackiego syfu.

Edit: po tych kilkunastu sekundach telefon chodzi znacznie gorzej, jest bardzo opóźniony, nawet przycisk HOME działa z opóźnieniem. Zupełnie jakby system i ram były zajęte jakimiś operacjami.. Nawet po odłączeniu od sieci wifi problem występuje. Nie wiem już co robić.

Edytowane przez errol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq

Factory reset i wtedy sprawdzić .Jak będzie tak samo to , albo wgrać soft samodzielnie lub serwis

Wytaptane z mojej motki g(6)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dzisiaj przyszedł do mnie kolega z podobnym problemem po aktualizacji do oreo podobne problemy.

U niego problemem była karta sd Po formacie wszystko zaczęło śmigać. 

O ile masz kartę spróbuj ja wyjąć. I sprawdź czy nadal tak samo się zachowuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi