Skocz do zawartości
mpyro

jaki box tv wybrać do 250zł?

Rekomendowane odpowiedzi

mpyro

Hej,wlasnie jestem na etapie wyboru jakiegos box-a do mojego tv.Wiedza moja zatrzymala sie na minixie ,ktorego mialem kilka lat temu.

Potrzebowalbym go ogladania Tv, Youtube i pewnie nieraz Netflixa.Byc moze jakas gierka.

Po jako takim przegladzie forum ,mozna powiedziec ze cos tam wynalazlem,ale wolalbym sie poradzic bardziej doswiadczonych uzytkownikow box-ow.

Tak wiec :

Xiaomi Mi Box 4K

Minix NEO U9-H - STB z S912H i Android 6.0

Alfawise H96 Pro+ TV Box - US PLUG 3GB RAM + 32GB ROM  

A5X MAX+ TV Box Support 4K H.265 - BLACK UK PLUG 

Ewentualnie moze macie inne propozycje w tym przedziale cenowym.Moze byc drozsze ale bez przesady.2

Edytowane przez spec-naz1
    Dodanie budżetu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzywam mi boxa i jestem zadowolony. Tylko sie nie wypowiem co gier bo nie gram

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1
    12 godzin temu, mpyro napisał:

w tym przedziale cenowym

Czyli jakim? Bo nigdzie go w temacie nie podałeś;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mpyro

O sorry. Te podane przyklady to koszt mniej wiecej po 50-60 euro.Ale jeszcze mam chrapke na Nvidie shields,ktora kosztuje okolo 160 euro.Ale jestem gotowy na taki wydatek ,tylko nie wiem co wybrac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mpyro Sorry za odkop, ale po przygodach z chińskimi boxami, typu Tanix Tx3 mini, MeCool M8S+ Pro i ostatniej aferze z certyfikatem umożliwiającym oglądanie netflixa od siebie polecę Mi Boxa, Mi Boxa S i Nvidie Shield (oczywiście z Androidowych). Reszta nie ma racji bytu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locos
    W dniu 5.01.2019 o 15:25, trampowsky napisał:

@mpyro Sorry za odkop, ale po przygodach z chińskimi boxami, typu Tanix Tx3 mini, MeCool M8S+ Pro i ostatniej aferze z certyfikatem umożliwiającym oglądanie netflixa od siebie polecę Mi Boxa, Mi Boxa S i Nvidie Shield (oczywiście z Androidowych). Reszta nie ma racji bytu.

@trampowsky  
    a co bys  powiedzial o Wetek Play 2 ?  tez chinczyk i tez bedzie problem  ? probuje ogarnac temat, ale nigdzie nie ma aktualnych informacji, ktore boxy (poza tymi co wymieniles ) daja rade odpalic netflixa w fullhd . zadne ?  pytam bo sytuacja jest troche patologiczna, albo nvidia za kupe siana, albo slaby xioami bez lanu i innych bajerow w miare normalnej cenie , w ktorej chinczyki go zjadaly funkcjonalnoscia. 

Edytowane przez locos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi