Skocz do zawartości
PablooS1991

[Rozwiązany] Adroid 9 Pie i problem z połączeniami przychodzącymi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj dostałem aktualizacje do Androida 9 Pie (mieszkam w DE) i od samego początku mam problem z odbieraniem połączeń - gdy ktoś do mnie dzwoni to ledwo widać, że coś próbuje wyskoczyć od góry ekranu, bo bardzo szybko znika (w sensie rozłącza że zajęty, i dostrzegłem tylko, że to okienko dochodzi do 1/3 ekranu jak się wpatrywałem).

Jedyne opcje jakie zmieniałem w ustawieniach połączeń (w sumie ogólnie), to żeby wyskakiwało w okienku zamiast w pełnym ekranie, ale wyłączyłem tą opcję z powrotem, myśląc, że to było powodem.

Niestety jest dalej to samo. Restart telefonu też robiłem w razie jakby się zmiana nie chciała zastosować, ale nic to nie dało. Ktokolwiek do mnie dzwoni to ma jeden sygnał i rozłącza go jakby numer był zajęty. Powiadomienia żadnego nie mam, telefon tylko raz zawibruje i tyle.

Funkcja "Nie przeszkadzać" jest wyłączona.

Proszę o jakieś porady.

Edytowane przez PablooS1991

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez Niemcy ale nagrywałem przez Odin i omyłkowo nie ten plik i skasowało mi wszystko. Ale Google i Samsung przywrócił mi wszystko jak było bez MP3.

Połączenia mam normalnie pełny ekran.

Jedynie jak się dzwoni na WhatsApp mam czarny ekran i podświetlanie krawędzie brak możliwości odebrania do puki nienodblokuje ekranu

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedawno sprawdziłem jeszcze raz co piszą w google wpisując inne frazy i udało mi się znaleźć o przekierowaniach i problemy nierozwiązane przez brak odpowiedzi od dłuższego czasu. Kody na przekierowania sprawdziłem, wyłączając wszystkie przekierowania i to nie jest to. Karta w telefonie żony działa bez zarzutów i przyjmuje połączenia, więc problem jest po aktualizacji na bank - karta żony w moim telefonie tak samo odrzucała połączenia.

Nie chciałbym przywracać ustawień fabrycznych telefonu, bo za dużo później z tym roboty, a może jest ktoś na tyle obeznany, że wie o co chodzi. Mam powiadomienia to wszelkie pomysły zaraz sprawdzę :)

dodana zawartość

Dobra temat do zamknięcia, telefon przywrócony do ustawień fabrycznych. Po tym jak zainstalowanie na nowo androida nic nie dało (z HomeCSC, by nic nie stracić) to nie chciało mi się z tym czekać.

System niby już po wersji Beta, a jednak jeszcze ma problemy z działaniem... Prócz tego problemu dochodzi jeszcze problem z działaniem paska nawigacji. Mam na przeciąganie i czasem menu ostatnich aplikacji reaguje z dużym opóźnieniem. (A jest tam mniej apek niż na Oreo) Nie wiem czy to tylko przez ten rodzaj paska, ale fuszerka tak czy siak. A system świeży jakby nie było - aplikacje dopiero wgrywam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi