Skocz do zawartości
bartekc00

OxygenOS 9.X.X Stable (Android Pie) dla OnePlus 5T

Rekomendowane odpowiedzi

stark2991
    W dniu 25.07.2019 o 14:48, montezuma napisał:

@stark2991 jest jak najbardziej używalny...w opisie Oxygen Updatera są wyszczególnione poprawki i wszystko chodzi jak należy.

No i niestety zgodzić się nie mogę.

Mój 5T na Pie okrutnie laguje. Wygląda to tak, że przez cały dzień potrafi działać płynnie, ale nagle przychodzi taki okres, że co kilka sekund animacje zaczynają klatkować jakby miały po 30fps zamiast 60, wszystko chodzi wolno a po paru sekundach lag odpuszcza i znowu wszystko działa. I tak w koło Macieju przez kilkanaście minut do godziny. Klatkuje cały interfejs, w tym czasie tną się nawet filmy, co by sugerowało że procesor jest obciążony na maksa, ale nie jest, sprawdzałem.

I żeby nie było - system postawiony na czysto z pełnego zipa, aplikacje te same (a nawet jest ich mniej) co na Oreo, gdzie problemu nie było. No to ja dziękuję, jeśli dla kogoś telefon w takim stanie jest używalny - dla mnie nie jest. Poszukam jeszcze jakichś custom kerneli a jak nic to nie da to chyba wrzucę spowrotem Oreo i zapomnę o tym paździerzu.

A, no i bateria trzyma tak z 1.5h krócej (SoT), tak bez powodu, bo w statystykach niczego podejrzanego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@stark2991 ,,No i niestety zgodzić się nie mogę' ' a ja twierdzę inaczej - jedni ludzie są łysi a drudzy mają czupryny i tak jest w przypadku telefonów. Ja na swoim telefonie nie uświadczam nic takiego co Ciebie trapi. Wszystko jest w najlepszym porządku. Myślałem nawet nad tym aby kupić ,,siódemkę' ' ale skoro moje 5t otrzymuje aktualizacje i poprawki, dobrze chodzi to nie ma sensu. Poczekam na Ósemkę 😋

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    14 godzin temu, stark2991 napisał:

A, no i bateria trzyma tak z 1.5h krócej (SoT), tak bez powodu, bo w statystykach niczego podejrzanego nie ma.

Sprawdź jaką masz wersję Usług Google Play. Na ostatnią dostępną wersję było wiele skarg z uwagi na duży drenaż baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@trampowsky Wiem o tym, mam tą wersję ale jej zużycie nie przekracza 1%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi