Skocz do zawartości
andrzejken

Poprawnie działająca aplikacja do nagrywania rozmów.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo że jedną z 'nowinek' androida 9 ma być/jest niemożliwość nagrywania rozmów,Dla mnie możliwość odsłuchania rozmowy była jest bardzo ważna.Nie będę rozwodził się nad tym czy to zgodne czy nie z prawem,a czy ogranicza wolny wybór ,itp,itd, bo takich dyskusji jest już w necie wiele.

Napiszcie czy są jakieś przez Was sprawdzone,lub bez problemów używane aplikacje którymi można nagrać rozmowę telefoniczną w sposób który pozwala na w miarę dobre jej odsłuchanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam tej:
    7e6511c3fed56639212cc4406dc66f23.jpg
    Sprawdziła się zarówno na P10, jak i na moim wcześniejszym telefonie - Samsungu j5 (2015).

Huawei P10 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa Tobie to na androidzie 9?Sam ma ten program zainstalowany na andku 8.1 ,ale nie aktualizuję systemu do 9tki bo nie wiem czy zagada,a raczej cofnięcia systemu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

Osobiście używam tej - Automatic Call Recorder (ACR) Pro  i jest niezawodna. Fakt, kosztuje swoje ale warto było wydać parę zł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Audi_RS
    Działa Tobie to na androidzie 9?Sam ma ten program zainstalowany na andku 8.1 ,ale nie aktualizuję systemu do 9tki bo nie wiem czy zagada,a raczej cofnięcia systemu nie ma.
    Nie działa na 9

RS4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blaz

ja używam ACR wersja darmowa. wcześniej używałem tego na S6. Sa.dni kiedy nie zapisuje wcale rozmów, albo np zapisuje wyrywkowo co 2ga, 3cia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ADeK-G

Używam ACR Pro. Aktualizowałem mojego P20 do androida 9 niestety ACR nie działa. Udało mi się przywrócić androida 8 za pomocą programu HiSuite, niestety trzeb zrobić kopię wszystkich potrzebny danych bo po powrocie do ósemki telefon się wyczyścił do ustawień fabrycznych.

Obecnie szukam sposobu, żeby całkowicie zablokować aktualizację oprogramowania i informowania mnie o tym. ACR jest mi niezbędny więc muszę się pożegnać z Androidem 9 i czekać na wersję "10".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500
    Napisano (edytowane)

Nie będzie działać żadna. Wraz z Androidem 9 następuje koniec możliwości nagrywania rozmów przez zewnętrzne aplikacje, bo Google usunął z systemu api, które to umożliwiało. Jeśli tak strasznie zależy ci na nagrywaniu rozmów, to zostań na starym systemie albo wgraj custom rom, który ma nagrywanie rozmów wbudowane w systemowego dialera, np AOSP Extended.

P.S. możesz sobie czekać nawet na wersję 11, możliwość nagrywania została usunięta na zawsze, celowo i już nigdy nie wróci.

Edytowane przez giaur500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_
    Napisano (edytowane)
    23 godziny temu, giaur500 napisał:

Nie będzie działać żadna. Wraz z Androidem 9 następuje koniec możliwości nagrywania rozmów przez zewnętrzne aplikacje, bo Google usunął z systemu api, które to umożliwiało. Jeśli tak strasznie zależy ci na nagrywaniu rozmów, to zostań na starym systemie albo wgraj custom rom, który ma nagrywanie rozmów wbudowane w systemowego dialera, np AOSP Extended.

A jakaś opcja po roocie? wrzucenie api w odpowiednie miejsce z innego systemu? Pytam o możliwości obejścia tej sytuacji bez wgrywania customa.

Edytowane przez _tommy_
    Literówka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    janpat

Na szczęście Asus w Zenfonie 5Z z Pie pozostawił opcje nagrywania rozmów która działa tak jak w 8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi