Skocz do zawartości
jarosz99

Gdzie najkorzystniej - 4 numery (bez telefonu)

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie posiadam 4 numery w Play, umowa się już skończyła, warunki przedłużenia są raczej niekorzystne, więc myślę nad zmianą operatora.

Na dwóch kartach musi być co najmniej 10 gb internetu, a dwa pozostałe numery (dla moich rodziców) potrzebują tylko nielimitowanych rozmów.

Interesuje mnie raczej abonament, bo nie chce mi się bawić w oferty na kartę. 

Myślałem nad NJU mobile i zastanawiam się czy da się stworzyć coś takiego: 29 zł + 9 zł (2 numery z internetem) i 19 zł + 9 zł (2 numery z rozmowami). Wyszłoby wtedy 66 zł/mies. + ewentualnie jakieś opłaty za SMSy. 

Czy znajdę coś lepszego i czy w ogóle da się w taki sposób stworzyć ofertę w NJU?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź ofertę PLUSH-a abonament. Jest terminowa, 24 m-ce i bezterminowa, gdzie w każdej chwili możesz iść do innej sieci. Plush, ten z misiem !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hsurim

Premium Mobile :

- umowa bezterminowa,

- no limit

- 20 GB

- 24,70/mc (jak dwa numery, to 5 zł zniżki a jak trzy numery, to 10 zł zniżki co miesiąc)

======================

Inne opcje: - https://premiummobile.pl/

Edytowane przez hsurim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie NJU to najbardziej sensowna i opłacalna opcja.

Tylko trzeba pamiętać, że albo wszystkie numery muszą być na jedną osobę, albo dwa, które mają być "parowane".

No i druga sprawa - przez te pierwsze 6m-cy, o ile dobrze pamiętam, te 10GB (z opcji 29+9) będzie dzielone między obydwa nry (podstawowy i dodatkowy), więc wyjdzie średnio po 5BG. Pytanie czy na początek nie lepiej byłoby wziąć 39+9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi