Skocz do zawartości
dareczek81

samsung note 3 neo Gdzie kupić baterię - Note 3 neo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję sprawdzonego źródła w którym mógłbym kupić oryginalną baterię do nota 3 neo.

Kupiłem już 2 baterie (od dwóch różnych sprzedawców) niby oryginalne jednak, skończyło się to reklamacją i zwrotem baterii.  Po prostu nie  trzymały tyle co oryginalna.

Pisałem do  oficjalnej pomocy technicznej samsunga oraz do  kilku autoryzowanych serwisów Samsunga ale dostałem informację, że nie posiadają ani nie są w stanie sprowadzić baterii.

Jeśli jeszcze ktoś używa swojego nota 3 neo  i wymieniał baterię to proszę o podanie SPRAWDZONEGO sprzedawcy.

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 godzin temu, Camulos napisał:

Dziękuje za odpowiedź. Na ten sklep jeszcze nie trafiłem. Kupował ktoś może tam baterie i może się wypowiedzieć?

Mała dygresja, obrazująca jak ciężko kupić baterię. Moja żona ma telefon LG. Historia podobna z kupnem baterii. Po 3 nieudanych próbach kupienia baterii nastąpiła rezygnacja. Kupiliśmy w sumie 3 baterie od 3 rożnych sprzedawców ale żadna nie działała tak jak oryginał. Chodź sprzedawcy zawsze mówili, że oryginał. Zaklinali się na wszystko itd. Dwie udało się zwrócić a trzecia wylądowała w koszu na elektrośmieci. Nie omieszkałem podzielić się opinią o bateriach na portalu aukcyjnym za co zostałem mocno pojechany przez sprzedawców zarówno w odpowiedzi na komentarz jak i w prywatnym meilu, oczywiście domagano się usunięcia komentarza. Przez chwilę nawet myślałem, że może to z tym telefonem jest coś nie tak. Ale znajomy mi polecił żeby napisać przez oficjalną stronę do LG z pytaniem o baterię. I to się okazał strzał w 10. Wysłali mi baterię w cenie coś koło 90 zł z przesyłką. I to była bateria jakościowo jak z nowym telefonem. Użytkuje ją już pół roku i nadal zachowóje się jak nówka. A piszę to dlatego, że przez tą sytuację wiem że albo baterie sprzedawane jako oryginalne wcale takie nie są albo są to jakieś inne partie, które nie zachowują się jak oryginały. Nie omieszkałem się podzielić meilowo z owymi sprzedawcami moim zakupem i że nie mam urojeń :P. Jednak już żadnej dodatkowej inf. nie otrzymałem.

Niestety do mojego staruszka nora 3 neo serwis Samsunga nie posiada baterii. Na razie przerobiłem dwie i dwie okazały się bublem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w tym sklepie kupowałem tylko plecki do N3, ale wcześniej rozmawiałem z infolinią Samsung i pytałem, gdzie można kupić oryginalne części i podano mi właśnie ten sklep. Na ile to wiarygodne to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi