Skocz do zawartości
ten_co

Ceneo - w jakich sklepach warto robić zakupy?

Rekomendowane odpowiedzi

ten_co

Ja mam do was pytanie dotyczące Ceneo itp. Wiadomo, że na Ceneo bywają niższe ceny smartfonów i tu mam pytanie na które sklepy zwracanie uwagę? Np. Honor 10 jest w znanych mi sklepach typu Avans monet po ok 1599. W pozostałych np. 1400 1500. Nie warto tam kupować?
    Jak coś to olx je wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Platforma zakupowa CENEO służy do porównywania cen, śledzenia opinii o sklepach i artykułach. Ceny mają to do siebie, jak zauważyłeś, że różnią się czasami znacznie w obrębie jednego artykułu. Czym to jest powodowane? DYSTRYBUCJĄ !. Część sklepów importuje np. telefony z Chin na własną rękę zbijając tym samym cenę w obrębie ,,marki' '. Oszczędzasz kupując u takiego importera ale już warunki GWARANCJI niekoniecznie mogą być korzystne czy przejrzyste. Czasami warto dopłacić tę ,,stówkę ' ' i mieć towar z legalnej dystrybucji i gwarancję od zaufanego sprzedawcy. A że mamy wolny rynek - możemy wybierać co się nam bardziej opłaca. Co do OLX - jak już stąd kupować to tylko z odbiorem { obejrzeniem towaru } osobistym !...moim zdaniem- najmniej zaufana platforma zakupowa!

Edytowane przez montezuma
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi