Skocz do zawartości
peterpp

Przystawka smart tv Kruger Matz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar za kilka przykładowych złotych kupić przystawkę smart tv firmy kruger matz wiadomo mi tylko o niej to że jest na andku 4.4 kit kat można instalować ze sklepu google play posiada slot na karte pamięci itd. Czy ktoś miał z tym czymś do czynienia i interesuje mnie to czy można na tym instalować programy z zewnatrz pomijając sklep google oraz czy w ogóle to chodzi czy jest sens kupować a chce kupić dla dzieciaków do tv maja led tv ale tylko 32" smart nie mają w telewizorze. Proszę o jakieś info tych co użytkowali takie przystawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam tego urządzenia, ale już samo to że posiada andka 4.4 dobrze nie świadczy o producencie. Z tańszych urządzeń polecam tylko i wyłącznie Xiaomi MiBOX 4K. Android 8.0, certyfikowany Netflix, no i chodzi to w miarę. Teraz można znaleźć w fajnej cenie, więc nawet nie ma sensu sobie głowy zawracać czymś tańszym o 30zł.

Ksiaomi Biedmi Nołt Pińć & Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok ale na tym czymś można aktualizować aplikacje spoza sklepu play?  Apropos moge tego Kruger matza wyrwać za 70zł :) sam nie wiem bo dzieciaki nie potrzebuja wodotrysków 4K itd z jednego powodu że tv 32" nie ma nawet smart tv nie mówiąc o 4K :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można instalować normalnie pliki apk. Trzeba tylko zwracać uwagę, aby była obsługa android TV, bo inaczej pilot nie będzie działać. Chyba, że podlaczysz mysz i klawiaturę. Jest Aptoide TV i działa aplikacja APKUpdater od apkmirror.com.

Rozumiem, że nie potrzebują 4K, ja tego nawet na myśli nie miałem. Mówię o komforcie używania i żeby to nie był tylko bardzo drogi przycisk do papieru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 1.01.2019 o 18:30, SzuetaM93 napisał:

Można instalować normalnie pliki apk. Trzeba tylko zwracać uwagę, aby była obsługa android TV, bo inaczej pilot nie będzie działać. Chyba, że podlaczysz mysz i klawiaturę. Jest Aptoide TV i działa aplikacja APKUpdater od apkmirror.com.

Rozumiem, że nie potrzebują 4K, ja tego nawet na myśli nie miałem. Mówię o komforcie używania i żeby to nie był tylko bardzo drogi przycisk do papieru.

Dziękuję za odpowiedź. Czy orientujesz się czy tak samo jest na  Xiaomi MiBOX w sumie zasada działania jest taka sama :) ale jednak wole zapytać niz wtopic kaskę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi