Skocz do zawartości
lewi87

Samsung Pass nie działa prawidłowo po aktualizacji do Pie

Rekomendowane odpowiedzi

lewi87
    Napisano (edytowane)

Zawsze bylo tak, ze po wejsciu na strone wymagającą logowania wyskakiwał pop-up z prośbą o przyłożenie palca i po zrobieniu tego nastąpiło logowanie. W ustawieniach miałem wybrane wówczas właśnie odciski palców. Po aktualizacji do Pie, jedyne co działa w taki sposób to skaner tęczówki. Jeśli wybiorę skaner linii pap. Lub skanowanie twarzy w samsung pass to po wejsciu na strone z logowaniem nie dzieje sie nic. Dopiero po ustawieniu skanera tęczówki automatycznie odpala się "detektor" i następuje logowanie. Wygodniej było mi używać odcisków palca... czy to błąd czy coś trzeba inaczej ustawić? 

EDIT

może sprecyzuje.. w ustawieniach samsung pass wybiera sie metody autoryzacji i mozna ustawic albo teczowke albo twarz slbo odcisk palca ale mozna tez kilka na raz. Jakiej kombinacji bym nie ustawial bez teczowki strony internetowe w ogole nie uruchamiaja apletu samsung pass. Jedyna opcja to wlaczenie teczowki ale wtedy niewazne czy tylko ona jest ustawiona czy wszystkie 3 metody i tak i tak skanuje tylko teczowke przy logowaniu i pomija pozostale metody.

Edytowane przez lewi87
    Adnotacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rebel0

Poradziłeś sobie z tym? Też korzystałem z odcisku palca, a po aktualizacji mam dokładnie tak samo jak Ty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lewi87

Niestety problem nadal występuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gino82

@rebel0 @lewi87 Potwierdzam to że usługa u mnie też nie działa z odciskiem palców.Próbowałem różnych sposobów i to samo... Zgłosiłem sprawę do Samsunga zobaczymy co odpowiedzą 🤔

dodana zawartość

Dzisiaj dostałem aktualizację przeglądarki Samsunga i odciski działają już prawidłowo.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi