Skocz do zawartości
szybki bill

Powrót do Oreo z Pie - jak wykonać?

Rekomendowane odpowiedzi

Wincenty
    2 godziny temu, longer86 napisał:

Czyli nie ma żadnej opcji by powrócić do oreo ?.

Zapomnij już o powrocie do Oreo. Była o tym mowa na forum (wątki w S9+) kilkanaście razy, poszukaj postów @jeronimo i wszystko będziesz już wiedział, użyj lupy ;) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 godzin temu, longer86 napisał:

Skąd wyciągnąć plik .PIT do czyszczenia pamięci  ?. Pytam bo nie pamiętam. Czy repartition będzie musiało być zaznaczone ?.

Czyli nie ma żadnej opcji by powrócić do oreo ?.

Nie, do Oreo nie wrócisz, chyba, że wgrasz custom (nabijając KNOX).

Pliku PIT nie potrzebujesz. Wystarczy użyć pliku CSC (nie HOME_CSC).

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Oreo i nie wiem czy jest możliwość wyłączenia powiadomienia o aktualizacji systemu? Można tylko ustawić wygaszenie na 2h?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@deusexe nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    4 godziny temu, the_naturat_com napisał:

@deusexe nie ma.

Można, można, już to zrobiłem, ale jak... to nie mam pojęcia :)

Edytowane przez deusexe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jak dzisiaj powrócić do Oreo z Pie? Pół roku udawało mi się omijać aktualizację, aż w środę, zaspany i zmęczony, ustawiając budzik na dzień kolejny pacnąłem na tym chole*** pełnoekranowym powiadomieniu zamiast "Później" pewnie opcję "W nocy" i się stało. Obudziłem się mając na telefonie Pie :[ Zaktualizował się o 5:30. Nie chcę Pie i chciałbym mieć Oreo. Jestem gotowy utracić gwarancję, nabić flagę i co tam jeszcze, tylko chciałbym mieć z powrotem na telefonie Oreo. Nie ciepię Pie. Jest brzydszy, mniej czytelny, mniej responsywny, gorszy aparat (wyblakłe kolory), brak trybu pro w kamerze, natychmiast rozbłyskujący wyświetlacz po odblokowaniu bez efektu "wipe" (brak opcji adaptacyjnego "rozświetlania" jak było w Oreo w ciemnych pomieszczeniach), zegar po lewej - może mam go za krótko, ale nie mogę się przyzwyczaić (chociaż przez adb jest podobno obejście) i w końcu wisienka na torcie - brak możliwości nagrywania rozmów telefonicznych. Jedyne co mi się podoba, to przełączenia aplikacji i dostęp do informacji o aplikacji z poziomu interfejsu - ale to trochę za mało by na nim zostać. W jaki sposób przywrócić poprzedni system? Czy jest gdzieś sensowna dokładna krok po kroku instrukcja? Lub czy jest ktoś z Warszawy kto by mógł mi przywrócić poprzedni soft? Czy po przywróceniu będzie działać aplikacja banku i Google Pay? Nie chcę kombinować samemu, bo jestem w tych sprawach średnio ogarnięty - boję się, że ubiję telefon. A podobno "3 plikowa opcja" przez odina już jest nieaktualna. Dawno temu zrootowałem przez odina Galaxy SII i nie działał za ciekawie, stąd prośba do bardziej ogarniętych ode mnie w temacie osób. Bardzo proszę o pomoc.

Chodzi o NOTE 9.

Edytowane przez BioCompPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@BioCompPL nie da się normalnie cofnąć do OREO z PIE.

Jest opcja po nabiciu flagi KNOX.

Tylko jak już nabijesz KNOX to możesz mieć to co chcesz na customie z PIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi