Skocz do zawartości
Przemek Poks

tablet do 9" i 1000zł do nauki i filmów na YT

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hej, planuje kupić tablet do 1000 zł, kompletnie się nie orientuje w nowościach aczkolwiek myślałem o samsungu galaxy s2 8" (mam możliwość kupienia nowego za 1000 zł)

Tableta będę używał jedynie do nauki (czytanie plików word) czasem do obejrzenia jakiegoś filmu lub yt. Tablet może być bez aparatu i bez modemu.

Najlepiej do max 9" ale najlepiej jakby to bylo 8", wcześniej miałem lenovo tab a7 i mógłby być troszkę większy.

Co możecie polecić do tych 1000 zł?

Edytowane przez spec-naz1
    Korekta nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

Masz do wyboru jeszcze takiego Xiaomi: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-pad-4-system-miui-10-od-miuipolska-7689917224

Do takich zastosowań wystarczą też tańsze urządzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 6.01.2019 o 00:30, Przemek Poks napisał:

Najlepiej do max 9" ale najlepiej jakby to bylo 8", wcześniej miałem lenovo tab a7 i mógłby być troszkę większy.

Sprzęty do 1000 zł będą podobnej wydajności. Za 979 zł Lenovo Tab 4 Plus 8" - https://www.ceneo.pl/53859236;0280-0.htm

Przyjemny sprzęt, szybki, działa bez zacięć dzięki wydajnemu prockowi i 3 GB Ram. Wykonanie również dobre, pokryty jest szkłem z przodu i z tyłu, co zabezpiecza przed wgnieceniami. Wyświetlacz obsługuje FullHD, matryca to IPS (a więc dobre kolory i kąty widzenia), więc oglądanie filmów jest przyjemne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi