Skocz do zawartości
Emesso22

[ 2300zł ] Zmiana telefonu na coś lepszego od Honor 8, dobra jakość dźwięku, wodoszczelność, topowe podzespoły

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Podchodzę powoli do zmiany telefonu na coś nowszego i lepszego ( minimum 2-3 lat użytkowania ). Od telefonu będę wymagał, aby był lepszy pod każdym względem od obecnego honora.

To na czym mi zależy to to, aby telefon był:

-wodoszczelny

-miał bardzo dobry aparat przedni i tylni ( lepszy od tego w honorze )

-bateria, która spokojnie wytrzyma cały dzień od rana do nocy przy normalnym użytkowaniu telefonu + słuchaniu muzyki

-dobre audio

-wsparcie producenta do androida 9 i 10

Jeszcze dość mocno zależałoby mi na wejściu mini jack, ale chyba będzie z tym ciężko... Moim faworytem był LG G7, ponieważ go posiada, ma DACa i topowe parametry, praktycznie miałem już go kupić ale jakoś po tym jak się nim pobawiłem w sklepie to cała ta chęć na jego kupno mi minęła i teraz jestem w kropce. Telefon chciałbym kupić normalnie w w polskim sklepie, aby mieć polską gwarancję - zawieźć do serwisu, zostawić telefon i odebrać go po kilku dniach, a nie bawić się w wysyłanie za granice :)

Edytowane przez Emesso22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Chelsey  nie no już dwa lata zaraz stukną S8, bez przesady ... Zresztą nie jestem za bardzo fanem telefonów samsunga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    notoco

Jeśli nie g7 to moze v30. Z aktualizacjami na 2-3 lata to raczej z każdym fonem w tej cenie bedzie problem ale reszta wymagań sie raczej zgadza. Mam i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Tyle że dla V30 stoi pod znakiem zapytania aktualizacja do 9.0, nie wspominając już od 10;)

Poza tym wszystko będzie się zgadzać i moim zdaniem v30 jest o wiele ciekawszym modelem niż G7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    notoco

Co nie znaczy że przestanie działać :) mam w domu samsunga s3 i ... Działa ;) oczywiscie ważne też są aktualizacje zabezpieczeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No własnie, ja chce Honora zmienić głownie dlatego, że on już nie dostał nawet oreo ... Więc chciałbym coś ze świeższym systemem po prostu.

Może coś już bez tego mini jacka jak to taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chelsey

V30 ma mocno przeciętny przedni aparat więc tego wymogu też nie spełnia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85
    2 godziny temu, Emesso22 napisał:

No własnie, ja chce Honora zmienić głownie dlatego, że on już nie dostał nawet oreo ... Więc chciałbym coś ze świeższym systemem po prostu.

Może coś już bez tego mini jacka jak to taki problem ?

Jak nie dostał jak ma :) Sam jeszcze to u matki robiłem na telefonie jakoś w weekend ? Nie wykrywa przez OTA,musisz podłączyć pod laptopa i przez hisuite. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    notoco
    8 godzin temu, Chelsey napisał:

V30 ma mocno przeciętny przedni aparat więc tego wymogu też nie spełnia. 

Pisanie "mocno przeciętny" to duże nadużycie. Poczytaj/ogladaj zagraniczne testy, nie jest najlepszy z czołówki ale bardzo dobry a jak się pobawić manualem albo gcam wgrać to...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi