Skocz do zawartości
EmAndEm

Dwa niezależne od siebie Spinnery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem ze stworzeniem dwóch Spinnerów w jednym activity. Ten drugi jest tak jakby ignorowany.

Chciałbym, żeby obydwa działały niezależnie od siebie - wykonywały 3) 4) w założeniu mojej appki :)

1) Użytkownik wpisuje swoje dane ( wiek, wzrost, waga )

2) Użytkownik wybiera płeć - w tym miejscu następuje przeliczenie głównej wartości - ppm

3) Użytkownik wybiera aktywność fizyczną - w tym miejscu następuje przeliczenie cpm - na podstawie pobranej z ptk 2) ppm

4) Użytkownik wybiera swoją dietę - tu nastąpi wyliczenie zapotrzebowania na poszczególne makroskładniki ( białko, tłuszcz, węglowodany ) na podstawie cpm

5) Po kliknięciu przycisku otworzy się nowe Activity w którym na TextView ukaże się informacja o: ppm, cpm, makroskładnikach, /ewentualnie moga być też przesłane dane na temat wpisanych wartości tj. wiek, waga, wzrost/

Na prośbę Moderatora @mmaciejow rozdzielam temat na 3 wątki w każdym poruszając osobno inny problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow
    Napisano (edytowane)

@EmAndEm

Co masz na myśli ignorowany? Pokaż klase Activity i Layout. Może masz dwa id dla spinnerów takie same dlatego Ci nie działa.

Edit. Patrząc na kod z innych wątków ja tam widze jeden spinner w jednej aktywności

Edytowane przez mmaciejow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi