Skocz do zawartości
heniek-997

reanimacja cabletech urz0350 - gdzie znaleźć oprogramowanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Od kilku dni próbuj e zreanimować smart tv cabletech urz0350, który zawiesił się w trybie recovery. Zgodnie z poradnikiem umieszczonym na tym forum zresetowałem pamięć NAND, a następnie próbowałem znalezć i zainstalować właściwy rom. Niestety zdecydowana większość firmware jest już niedostępna, gdyż linki wygasły lub strony nie działają. Znalazłem kilka plików .img z oprogramowaniem, min. UGOS oraz allminipc, lecz po zainstalowaniu ich, na żadnym nie działa wifi. Smart tv posiada układ wifi - RTL8189. Może ktoś posiada odpowiednie firmware do cabletech urz0350, lub wie jakie inne odpowiednie będzie pasowało, aby zreanimować pacjenta ?

Edytowane przez spec-naz1
    Doprecyzowano nazwę tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu masz działający link do oprogramowania Measy, nie wiem jednak czy oprogramowanie będzie pasować:

http://www.measy.com.cn/download/showdownload71_en.htm

https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.measy.com.cn/download/showdownload71_en.htm&prev=search

Było sporo klonów  cabletech urz0350, pod różnymi nazwami i w różnych opakowaniach ale z tymi samymi "bebechami" w środku.

Pozdrawiam

Edytowane przez Arkady1964

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za link do romu. Rom się instaluje przez RKBatch Tool, lecz po zainstalowaniu wchodzi jedynie w tryb recovery i nic więcej nie można zrobić. Jedyny działający rom z wifi  jaki znalazłem to cx803, ale niestety wifi działa bardzo marnie, wręcz katastrofalnie. No nic, trup jednak pozostanie w szafie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 13.01.2019 o 20:53, heniek-997 napisał:

Jedyny działający rom z wifi  jaki znalazłem to cx803, ale niestety wifi działa bardzo marnie, wręcz katastrofalnie.

Maksymalnie do 5 metrów od rutera  tego typu urządzenia wielkości grubego pendrajwa powinny w miarę przyzwoicie odbierać Wi Fi, co ciekawe byle jaki tablet odbiera Wi Fi z dużo większej odległości. Nie wiem z czego to wynika, przecież :bebechy" w obu urzadzeniach są na podobnych podzespołach. Można jeszcze spróbować podłączyć cabletech urz0350 jak najbliżej rutera, jeżeli jest możliwość 2 - 3 metry od rutera.  Cabletech  ma słabe wsparcie dla swych produktów, już dużo lepiej jest z Measy która cały czas ma stronę internetową z aktywnymi linkami do oprogrogramowania.

Pozdrawiam

Edytowane przez Arkady1964

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi