Skocz do zawartości
licha89

Sportowy Smartwatch do 300-400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witajcie :)

Całe życie używam zegarków G Shock, a teraz naszło mnie na małe zmiany. Kupiłem żonie na święta mi band 3 i jest zachwycona. Ja już nie koniecznie. Za mały wyświetlacz i skromność funkcji. Ja szukam czegoś znacznie większego, wyraźniejszego a co najważniejsze ABSOLUTNIE nie ma to być smartwatch elegancki tylko sportowy. Używany na co dzień zwłaszcza w pracy (dość trudne warunki WODA) tak będzie narażony na częste zachlapania. Cz w tej kwocie znajdziemy coś na czym będę komfortowo mógł odczytać powiadomienia (mejle, sms itp) i będzie miało troszkę więcej funkcji niż tylko liczenie kroków ? 

Zapomniałem dodać, że chciałbym aby na pokładzie był android.

Edytowane przez licha89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

W tej cenie jest tylko Amazfit Bip. Da się go z alternatywny,mi aplikacjami poustawiać, żeby wyświetlał powiadomienia.  Ma pulsometr i GPS.  Nie ma Androida.

Chyba, że używany jakiś starszy modem Android Wear.

Np coś takiego, ale nie ma GPS: https://allegro.pl/oferta/outlet-huawei-watch-golden-brown-leather-wifi-7767280752

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile ewentualnie trzeba dołożyć pieniążków żeby coś kupić pełnoprawnego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

Za około 600-650 zł idzie kupić Huawei Watch 2 używany na gwarancji. Niżej bym nie schodził. Nie kupowałbym też chińskich wynalazków w tej cenie z pełnym Androidem bo to wyjątkowy szmelc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 11.01.2019 o 11:49, licha89 napisał:

Ile ewentualnie trzeba dołożyć pieniążków żeby coś kupić pełnoprawnego? 

Za 860 zł Polar M600, nowy, z Android Wear na podkładzie. Biały, czarny 50 zł droższy. Dobre urządzenie w tym budżecie, fajna rzecz to Smart Coaching, czyli taki jakby trener, przekazuje wskazówki dotyczące aktywności. Zlicza oczywiście przebyty dystans, kroki, kalorie, jakość snu, tętno. Jest trochę recenzji, nie będę linkował. 

Może warto jednak zrezygnować z Android Weara, to obniżyłoby koszty, do 500 zł bardzo dobry Xiaomi AmazFit Pace jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi