Skocz do zawartości
Seth_

Note 9 pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Perypeti z serwisem ciag dalszy.
    N9 wrocil z serwisu z naprawiona kamera, ale wyswietlacz ewidentnie jest niehalo.
    Po pierwsze,  ma zielone zabarwienie, jest jasniejszy, szczegolnie na czarnym tle to widac. Sprawe zglosilem do serwisu, i najpierw dostalem odpowiedz ze skryptu, zebym przywrocil ustawienia fabryczne, zebym sprawdzil w menu serwisowym plansze RGB no i ze to moze byc jakas apka (!!!).  Pozniej, gdy grzecznie wyjasnilem, ze nie jestem byle januszem, ktory kupil telefon w promo, tylko raczej swiadomym i doswiadczonym uyztkownikiem serii Note.
    Napisali, moge za darmo odeslac telefon do serwisu, i dostalem maila od UPS z  etykieta do wyslania. Wydrikowalem ja i pacze, a tam wysylka do Sekocina Starego do CTDI. Telefon kupiony w NIemczech, pisze z niemieckim Samsungiem, a telefon jedzie do Polski do naprawy? Moze mi to ktos wytluamczyc? Zawsze odsysllaem Samsungi tu do NIemiec, a teraz nagle do Polski?
    I co zrobili z wyswietlaczem? Podmienili czy uszkodzili? BO tego na 100% wczesniej nie bylo.
    Kolego ja z serwisem cdti krótko i na temat. Zareklamowalem naprawę że po ich wizycie nie naprawili usterki nie działającego górnego mikrofonu mało tego po ich rzekomej naprawie czujnik home byl zbyt czuły i jednak był uszkodzony oraz były ślady otwierania. Dostali zje.... zareklamowalem telefon drugi raz ale reklamacja była na ich naprawę. Wczoraj tel odebrałem po 2 tyg efekt taki wszytko naprawione nowy wyświetlacz z ramką, czujnik home, płyta główna folia naklejona na wyświetlaczu nowa :-) telefon jak nowy wszytko dziala jak należy telefon z Austrii. Z nimi trzeba krótko i na temat

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do użytkowników, nie będę zakładał nowego tematu, a nie widzę rozwiązania mojego problemu. Chodzi o powiadomienia z ekranem krawędziowym i górną belką (tą wąską). Kiedyś na S8 miałem tak ustawionego Messenger FB, że zamiast dymków miałem właśnie ekran krawędziowy z górną belką. Teraz na note 9 nie umiem tego ustawić, a walczę od 3 dni. Najgorsze, że aplikacji Messenger nie ma na liście ustawień do powiadomień z ekranu krawędziowego, jest tylko FB. Na ten moment po wyłączeniu dymków w samej aplikacji mam powiadomienie z dużą belką od góry ekranu, tak jak np. SMS. Jeśli ktoś jest w stanie pomóc, będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Czy jest aplikacja od Samsunga albo jakaś inna która pozwoli na automatyczne włączenie spotify po podpięcie słuchawek i włączenie Bluetooth kiedy wsiadam do auta? W LG było to w systemie tutaj nie mogę tego znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelpp

Ja bym potrzebował czegoś co po połączeniu mojego note przez Bluetooth z samochodem automatycznie włączy mi router wifi..(udostępniam Internet nawigacji i innym apka)... jaka ustawienia .. apka..etc...

Wysłane z telefonu SM-N960F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy jest aplikacja od Samsunga albo jakaś inna która pozwoli na automatyczne włączenie spotify po podpięcie słuchawek i włączenie Bluetooth kiedy wsiadam do auta? W LG było to w systemie tutaj nie mogę tego znaleźć
    Ja bym potrzebował czegoś co po połączeniu mojego note przez Bluetooth z samochodem automatycznie włączy mi router wifi..(udostępniam Internet nawigacji i innym apka)... jaka ustawienia .. apka..etc...

Wysłane z telefonu SM-N960F

Tasker się do tego nada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam prośbę. Ktoś kojarzy melodię która włącza się podczas przeciągania suwaka Media w zakładce Głośność?

Skąd można pobrać ewentualnie taki dzwonek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

włączenie Bluetooth kiedy wsiadam do auta? W LG było to w systemie tutaj nie mogę tego znaleźć

Skąd LG wie że wsiadasz do samochodu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Jak zeskanowac tekst i wizytówkę notem 9? W n8 i n4 dzialal mi czytnik optyczny i skanowanie wizytówek. Apke czytnik optyczny znalazłem ale dziwnie dziala obraz do góry nogami A aplikacji do skanowania wizytówek Samsung A nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88

@gruby zawiadowca Ten utworek nazywa się "Media_preview_Over_the_horizon.ogg" . To oryginalny zapis 😉.

Wyciągnąłem go z systemu i wstawiłem na zippy.

https://www86.zippyshare.com/v/KC7qNojz/file.html

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Skąd LG wie że wsiadasz do samochodu?

Skanowanie BT wykrywanie zestawu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi