Skocz do zawartości
O'Shea

Czy warto kupić P20 w 2019 roku?

Rekomendowane odpowiedzi

r3jnn
    21 minut temu, doktor29 napisał:

jakbym byl w kraju bym ci sprzedal za 1200 praktycznie nowke z kodem do bootloadera i dodatkowym orginalnym etui huawei :P

dla mnie p20 to gniot i szczerze odradzam

fakt telefon słaby ale gniot to przesada za 1400 spoko telefon :) a co innego byś zaproponował koledze wcenie 1800

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Godzinę temu, r3jnn napisał:

fakt telefon słaby ale gniot to przesada za 1400 spoko telefon :) a co innego byś zaproponował koledze wcenie 1800

widzialem np po 1400-1800 Mi mix 2s, op6, moze jakis sony (przynajmniej aktualizacje bez jazd xD), moze samsung s8, jakis lg g6, napewno bym wolal cos na snapdragonie niz ten kirin - bez perspektyw, bez modów, nawet glupiej zmodowanej kamerki od googla nie ma a robi niesamowita robote.

jest sporo fajnych telefonow :) napewno bym szukal cos co ma wsparcie  na XDA i mozliwosci modowania, custom romy itp zawsze to wieksza szansa ze bedzie dluzej swiezy system. Np taki zuk z2 pro ktory posiadam... leciwy sprzet a andka 9 mialem juz pol roku temu, gdzie pewnie czesc urzytkowniko p20 jeszcze przez pol roku nie dostanie ;).

Swojego p20 kupilem bo byl tak zachwalany przez recenzentow... jaki to cudowny aparat i tryb nocny.. a wyszlo jak wyszlo i nie jestem zadowolony po raz kolejny z tej marki,ja jak swojego sprzedam to biore mixa 2s ktorego mialem zreszta brac, ale mi w miescie wykupili a potrzebowalem cos na juz i teraz zaluje :) 

albo poczekam na Lenovo Z5 Pro GT ze snapem 855 bo zapowiada sie mega :)

Edytowane przez doktor29

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3jnn
    21 godzin temu, doktor29 napisał:

widzialem np po 1400-1800 Mi mix 2s, op6, moze jakis sony (przynajmniej aktualizacje bez jazd xD), moze samsung s8, jakis lg g6, napewno bym wolal cos na snapdragonie niz ten kirin - bez perspektyw, bez modów, nawet glupiej zmodowanej kamerki od googla nie ma a robi niesamowita robote.

jest sporo fajnych telefonow :) napewno bym szukal cos co ma wsparcie  na XDA i mozliwosci modowania, custom romy itp zawsze to wieksza szansa ze bedzie dluzej swiezy system. Np taki zuk z2 pro ktory posiadam... leciwy sprzet a andka 9 mialem juz pol roku temu, gdzie pewnie czesc urzytkowniko p20 jeszcze przez pol roku nie dostanie ;).

Swojego p20 kupilem bo byl tak zachwalany przez recenzentow... jaki to cudowny aparat i tryb nocny.. a wyszlo jak wyszlo i nie jestem zadowolony po raz kolejny z tej marki,ja jak swojego sprzedam to biore mixa 2s ktorego mialem zreszta brac, ale mi w miescie wykupili a potrzebowalem cos na juz i teraz zaluje :) 

albo poczekam na Lenovo Z5 Pro GT ze snapem 855 bo zapowiada sie mega :)

z tym modowaniem itp to nie każdemu zależy ale bawiłem się Oneplus 6 jak i 6T i gorąco polecam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    O'Shea

Bawiłem się modowaniem w Xperi z5 Compact, i jakoś wiele mi to nie dało, teraz siedzę na niej na stock i mam wrażenie że bateria lepiej trzyma i system lepiej smiga niż na tych customach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 minut temu, O'Shea napisał:

Bawiłem się modowaniem w Xperi z5 Compact, i jakoś wiele mi to nie dało, teraz siedzę na niej na stock i mam wrażenie że bateria lepiej trzyma i system lepiej smiga niż na tych customach

no widzisz a ja z koleji mam na z3c CarbonOreo + systemowy aparat i najlepsze co moze byc dla soniaka :)
    ale fakt faktem sony ma dosc czystego andka fabrycznie... bez nakladek i zbednych smieci tak wiec pod tym wzgledem lubie ta marke bo nawet jak ktos nie modzi to moze poczuc jak to jest miec czystego andka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego uważacie, że huawei p20 to gniot? Tylko szczerze, pytam z ciekawości. Sam jestem jego posiadaczem i uważam, że telefon jest bardzo dobry. Czego Wam brakuje w tym telefonie??

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Oj zawsze się trafi ktoś, kto będzie negować dany telefon, bo wymaga przykładowo częstych aktualizacji, łatwości rootowania i mnóstwa alternatywnych coustom romów. P20 jako telefon jest bardzo dobry. Ma chyba bliskie ideału wymiary, wyświetlacz z ładnymi kolorami, super szybkie ładowanie, jest bardzo dobrze wykonany, a wcięcie nie zajmuje mnóstwa szerokości ekranu. A do tego łatwo zrobić bardzo ładne zdjęcie. Mi P20 odpowiada, choć bardziej przypadła mi do gustu nakładka Xiaomi. Oczywiście za 1800 zł bym tego telefonu nie kupił, ale udało mi się go wyrwać za 1400 i to wersję 128 GB, więc uważam to za dobry deal.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, Bosman1705 napisał:

A dlaczego uważacie, że huawei p20 to gniot? Tylko szczerze, pytam z ciekawości. Sam jestem jego posiadaczem i uważam, że telefon jest bardzo dobry. Czego Wam brakuje w tym telefonie??

to ja powiedzialem ze gniot :) po prostu spodziewalem sie czegos wiecej a nie odgrzewany kotlet p10(wydajnosc procesora jest identyczna w p10 i p20),
    dla mnie zdjecia co najwyzej srednie robi chyba ze mam popsuty model. ale z informacji z neta, xda, czy nawet tutaj z forum nie tylko mi ciezko zrobic ostre fotki. do tego ilosc detali jest mala.

co do jakosci wykonania.. moze i jest topowa ale uzyte materialy juz nie... z ramki juz mi farba zlazi, mam go w etui od huaweia bardzo delikatne wyscielane jakims zamszem, nie uzywam telefonu bo nie jestem zadowolony a i tak juz na naroznikach widze farba sie utylizuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja jestem z niego osobiście bardzo zadowolony. Dużo pracuje na telefonie, maile, Excel, jakieś inne pierdoly. Dużo zdjęć i filmów. Telefon jest szybki, fajnie wykonany, robi dobre zdjęcia, ma bardzo dobrą baterie, szybko się ładuje, nie zawiesza się ani nie muli, wyrazistośc rozmów jest extra. Pracuje w halasie i jesteś z głośnika do rozmów bardzo zadowolony. Tryb głośnomówiący jest bardzo czuły - często z niego korzystam w aucie, położę telefon na fotelu obok i sobie rozmawiam. Zasięg super, GPS bardzo dokładny. Na żadnych customach i botach mi nie zależy - nawet nie pomyślałem, że może mi takich rzeczy brakować. Jasność ekranu bardzo dobra. No nie wiem do czego się tutaj przyczepić. Nie ma do czego, telefon ma wszystko. Nawet na siłę nie jestem w stanie wyszukać wad. No dobra może brakuje mi funkcji odprowadzania dzieci do przedszkola. Także telefon nie jest bez wad!

Edytowane przez Bosman1705
    • Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ten_co

Na Ceneo cena p20 nieco spadła do 1599pln, myślę że za tą cenę warto ;)

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi