Skocz do zawartości
GardenDog

oem Jak odblokować oem w Samsung J7 2017?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam problem z tym że chciałem zainstalować roota na wymienionym telefonie. Coś poszło nie tak i w końcu doszedłem do tego że trzeba odblokować oem. Miałem to w opcjach programisty, ale później zrobiłem coś nie tak i nie mam w opcjach programisty funkcji oem.

Chciałem odblokować adb i fastboot, ale gdy wpisuje komende adb>adb devices, podczas gdy na telefonie jest normalnie uruchomiony system główna strona. Gdy wejdę w boootloader czy przez pc, czy ręcznie wpisując te komende nie pojawia się nic.

Próbowałem też fastboot devices, ale jest puste tak, jakby nie wykrywało w trybie bootloadera. Później wpisałem fastboot>modaco windows oem unlock i mam za każdym razem                         <waiting for device>  i nic się nie dzieje. Sterowniki, jak na tutorialach - aktualizowałem czy to googlowskie czy samsunga i nadal tak mam i nie wiem co zrobić.

Edytowane przez Gwozdek
    Poprawa czytelności posta. Proszę zadbać o pisownię i interpunkcję. Niedbale napisany post może uniemożliwić uzyskanie pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

@GardenDog Gdzie się posiał przełącznik Odblokowanie OEM? Toć nie mógł dostać nóg i sobie pójść - dokładnie przejrzyj opcje programistyczne, może i ze dwa razy. W jaki sposób próbowałeś wykonać ten root? Dość istotne to jest. 

26 minut temu, GardenDog napisał:

chcaiłem odblokować adb i fastboot ale gdy wpisuje komende adb>adb devices podczas gdy na telefonie jest normalnie uruchomiony system główna strona.

Więc co się dzieje, gdy wpisujesz tę komendę  adb (spacja) devices ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem pewien na milion procent był jak próbowałem rootować zepsułem i wgrałem firmware poprawnie przez odnina to samo co wgrałem i teraz nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

@GardenDog To znaczy po wgraniu systemu na nowo, opcje programistyczne masz włączone, ale w nich nie ma opcji Odblokowanie OEM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokładnie

dodana zawartość

16 minut temu, melis napisał:

@GardenDog To znaczy po wgraniu systemu na nowo, opcje programistyczne masz włączone, ale w nich nie ma opcji Odblokowanie OEM?

zgadza się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi