Skocz do zawartości
Pawelek_one

HTC U12+ vs zenfone 5z vs Pixel 2XL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Mam mały dylemat który z tych telefonów wybrac. 

Zależy mi przede wszystkim na bdb wydajności , wyświetlaczu oraz długich aktualizacjach systemowych , nie zależy mi aż tak bardzo na aparacie i uwaga nie chce Samsunga ,LG ... Jedynie te modele które są w temacie. O pixela boję się jeżeli chodzi o wyświetlacz :(

do tej pory użytkuje iPhone Se :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Pixel 2XL ma oled od LG, jeśli trochę posmakowałeś njusów o tych ekranach to wiesz czym pachną. U12+ ma ips lcd z przeciętnym podświetleniem jasności, też szału nie ma. Zenfone 5Z też ma ips naprawdę dobrego. Więc reasumując to chyba Zenfone 5Z pod względem wyświetlacza będzie nr1 z tej trójki. Wydajność cała trójka na zbliżonym poziomie, choć Pixel 2XL będzie działał najbardziej płynnie ze względu na brak nakładki systemowej. Asus i HTC działają pod S845 + 6/8gb ram pamięci a Pixel 2 XL na S835 z 2017r. + 4gb pamięci ram. Z kolei HTC to marka która od kilku lat umiera śmiercią naturalną a producent olewa klientów nie wypuszczając aktualizacji, pod tym względem Pixel 2 XL zadba o szybkie aktualizacje do października 2020r.

Edytowane przez little.big.conversation

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gscon1

Pixel 2xl wygrywa tylko aktualizacjami, niczym więcej moim zdaniem. Wiadomo czysty android ale starszy procesor i troszkę malo ramu. Nakładka od HTC nie jest jakimś obciążeniem dla systemu. Asus - oryginalne wzornictwo (nie mowie, że nie ładne).

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Aparatem wykańcza pozostałych. Podejrzewam że spokojnie również działaniem. HTC pomału umiera. Zenfone bardzo fajny,świetny dźwięk,przyzwoity aparat. Ja bym bez zastanowienia brał Pixela. Jeżeli są normalne papiery z gwarancją. Jeżeli gwarancja podejrzana,lub brak możliwości kupna z dobrego źródła to zenfone. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Gscon1 napisał:

Pixel 2xl wygrywa tylko aktualizacjami, niczym więcej moim zdaniem. Wiadomo czysty android ale starszy procesor i troszkę malo ramu. Nakładka od HTC nie jest jakimś obciążeniem dla systemu. Asus - oryginalne wzornictwo (nie mowie, że nie ładne).

To przepraszam bardzo czym takim wygrywa htc i asus z pixelem 2 xl oprócz aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gscon1

Chociażby lepszym certyfikatem niż ip67, obsługa kart pamieci, dual SIM, Asus na szczęście jeszcze ma wejście Jack 3,5mm. Może coś jeszcze, nie wiem, nie znam się tak dobrze.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz rację lepszy certyfikat,  dual sim czy jack to ubytki których Pixelowi brakuje, co do karty pamięci to w Pixelu jest chmura gdzie można przechowywać nawet filmy nagrane w 4K. Jednak ja uważam że takie argumenty jak szybkość i płynność działania, aparat i multimedia, aktualizacje to są ważniejsze argumenty przemawiające za Pixelem 2 XL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gscon1

Te dwa telefony raczej nie odstają jeśli chodzi o szybkość, płynność działania i multimedia od Pixela. Juz nie przesadzaj. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że taki s8+ muli ale Samsung miał tak od zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    21 godzin temu, Gscon1 napisał:

Te dwa telefony raczej nie odstają jeśli chodzi o szybkość, płynność działania i multimedia od Pixela. Juz nie przesadzaj. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że taki s8+ muli ale Samsung miał tak od zawsze.

Nie odstają ale jednak działają wolniej, wolniej też odpalają aplikacje, niby HTC U12+ ma aparat zbliżony możliwościami do Pixela ale jednak trochę detali mu brakuje. Asus jest najsłabszy pod względem aparatu i audio, jest to jednak klasa niżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Z tym asusem z dźwiękiem nie przesadzaj. Sporo słyszałem i czytałem że jeden z lepiej grających smartphonów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi