Skocz do zawartości
Smykoo

OnePlus 7 - informacje i plotki

Rekomendowane odpowiedzi

Smykoo
    Napisano (edytowane)

Do premiery OnePlus 7 jeszcze kilka miesięcy, ale już pojawiają się pierwsze plotki, więc proszę o dzielenie się w tym wątku informacjami na ich temat.

Edytowane przez Smykoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artob
    Napisano (edytowane)

Witam. A więc, prawdopodobnie nie będzie notha, 10RAM, możliwe że będzie ,,slide,, czego bym nie chciał. Bateria naładowana w 30 min. Aparat będzie tylko po lekkim  liftingu.Raczej ,,Infiniti display,, SD855. Będzie petarda.

Edytowane przez artob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov
    Napisano (edytowane)

Czy wiadomo mniej więcej kiedy może odbyć się premiera? Pytam bo wstrzymuje się na siłę z zakupem 6T bo może warto poczekać pytanie tylko jak długo? 😉

Edytowane przez tomasov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

Mówi się o okolicach maja-czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    33 minuty temu, tomasov napisał:

Czy wiadomo mniej więcej kiedy może odbyć się premiera? Pytam bo wstrzymuje się na siłę z zakupem 6T bo może warto poczekać pytanie tylko jak długo? 😉

Mam to samo.. Tylko czy jest sens? Po zaprezentowaniu 7 wypadałoby poczekać na 7t... A w czym nowy OP będzie lepszy? Może jedynie dodadzą diodę i jacka... Wątpię by baterię powiększyli, prędkość już w OP6 ponoć idealna, a zamiast notcha zapewne pojawi się dziura w ekranie, bądź slider..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smykoo

Podobno ma być rozsuwany jak mi mix 3. Czy to dobry pomysł hmmm trudno powiedzieć, ale można założyć, że nie będzie certyfikatu IP. Może dodadzą bezprzewodowe ładowanie, bo w OPPO już to wprowadzają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Smykoo  Według mnie slider to zły pomysł. Zawsze to jakieś luzy w telefonie. Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest sama wysuwana kamerka.  A od dziury w ekranie, notch w OP6t jest ładniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smykoo

@Rokston mnie też pomysł z rozsuwaniem jakoś nie leży. Brak certyfikatu IP, luzy...lepiej mała ramka i już. Dziury i notche to tylko szpecą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artob
    W dniu 19.01.2019 o 15:15, Rokston napisał:

Mam to samo.. Tylko czy jest sens? Po zaprezentowaniu 7 wypadałoby poczekać na 7t... A w czym nowy OP będzie lepszy? Może jedynie dodadzą diodę i jacka... Wątpię by baterię powiększyli, prędkość już w OP6 ponoć idealna, a zamiast notcha zapewne pojawi się dziura w ekranie, bądź slider..

Prędkość w OP6 jest idealna, uwierz mi, z 10gb Ram to będzie jakieś monstrum😉. Sam jestem ciekaw co wykombinują z 7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

Zapytanie w temacie technicznym. Ile maksymalnie pamięci RAM jest w stanie obecnie zaadresować Android ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.