Skocz do zawartości
Smykoo

OnePlus 7 - informacje i plotki

Rekomendowane odpowiedzi

PiPoLiNiO

Bateria dramat...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ImageX7

@pantin Ufff... Już myślałem, że będą te "niby gesty".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art12
    W OnePlus są gesty? Chodzi mi o takie, że nie widać w ogóle tej dolnej belki np. takie jak są w S10, iPhone czy P30 Pro.
    Tylko nie mówcie, że są gesty takie jak na czystym androidzie bo chyba się załamie... 
    ....jpg.56f649e9aa366a4c6ddcc4a45ed79525.jpg
    Tak, są gesty bez żadnej belki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artob
    W dniu 14.05.2019 o 18:09, bartolinio napisał:

Drogo jak diabli emoji49.png
    Czas szukać innej ulubionej firmy.

OP 7 będzie trochę tańszy. Ale i tak  koło 2,500 trzeba szykować. Na szczęście mój dziesiecio miesiéczny OP6 śmiga jeszcze jak nówka.

dodana zawartość

W dniu 14.05.2019 o 18:09, bartolinio napisał:

Drogo jak diabli emoji49.png
    Czas szukać innej ulubionej firmy...

.

Edytowane przez artob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Bateria dramat...

Nie powiedziałbym.

Wytrzymał 5h 40 min. Na jego kanale jest i też taki test z OP6 który osiągnął 4h 31. Ale ja nigdy na tego typu porównania nie patrzę.

Przy moim użytkowaniu spokojnie robię na OP6 8h soty, albo jak ostatnio 4h i 4dni, w ciągu nocy bateria spada od 1 do 3% i żeby nie było, nie robię jakiegoś trybu samolotowego albo co innego ;). Co jak co ale OP potrafi nieźle zarządzać energią i tutaj jak w tym "porównaniu" wytrzymał ponad godzinę więcej, to właśnie bym nie powiedział że bateria dramat ;). 

Spoiler

Edytowane przez Zmechol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Nie ma znaczenia ile wytrzymuje na filmie. Ważne, że są 2 testy i na obu traci do s10+ którego używam ponad godzinę na ekranie. Więcej to jest dramat i nie bardzo wiem o czym chcesz tu dyskutować.

Skoro jest wielki ekran i lepsze odświeżanie które bierze sporo energii to bateria powinna być odpowiednio większa i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie powiedziałbym.
    Wytrzymał 5h 40 min. Na jego kanale jest i też taki test z OP6 który osiągnął 4h 31. Ale ja nigdy na tego typu porównania nie patrzę.
    Przy moim użytkowaniu spokojnie robię na OP6 8h soty, albo jak ostatnio 4h i 4dni, w ciągu nocy bateria spada od 1 do 3% i żeby nie było, nie robię jakiegoś trybu samolotowego albo co innego ;). Co jak co ale OP potrafi nieźle zarządzać energią i tutaj jak w tym "porównaniu" wytrzymał ponad godzinę więcej, to właśnie bym nie powiedział że bateria dramat ;)
    Spoiler

Jedziesz na stocku czy root na OP6, ze masz takie SOTy ? W OP optymalizacja jest dobra, ale niekatywny telefon potrafi za duzo zzerac energii. 1-3% przez noc to prawidlowa wartosc, ale potrafi byc nawet 10% przez noc. Jesli ogarneli wakelocki to bateria w OP7Pro bedzie spoko. Najbardziej irytuje niepotrzebna, zbyt duza ilosc wakelockow i to mnie najbardziej wkurza w pracy tego telefonu.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Nie ma znaczenia ile wytrzymuje na filmie. Ważne, że są 2 testy i na obu traci do s10+ którego używam ponad godzinę na ekranie. Więcej to jest dramat i nie bardzo wiem o czym chcesz tu dyskutować.

Skoro jest wielki ekran i lepsze odświeżanie które bierze sporo energii to bateria powinna być odpowiednio większa i koniec.

Dobra niech Ci będzie, bateria dramat bo wytrzymał mniej niż pozostałe ;).

2 godziny temu, gianni_zambrotta napisał:

Jedziesz na stocku czy root na OP6, ze masz takie SOTy ? W OP optymalizacja jest dobra, ale niekatywny telefon potrafi za duzo zzerac energii. 1-3% przez noc to prawidlowa wartosc, ale potrafi byc nawet 10% przez noc. Jesli ogarneli wakelocki to bateria w OP7Pro bedzie spoko. Najbardziej irytuje niepotrzebna, zbyt duza ilosc wakelockow i to mnie najbardziej wkurza w pracy tego telefonu.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Od samego początku nie instalowałem żadnego roota, nie było mi to do niczego potrzebne. Owszem był okres że zjadało przez noc 10% i nawet więcej, później przyszły aktualizacje i wróciło wszystko do normy i nie ma z niczym problemów (przynajmniej na razie ) 

Dodam też że jak piszę "przy moim użytkowaniu " to mam na myśli automatyczna jasność, tryb ciemny, nie mam pierdyliona aplikacji pobranych a reszta to normalne używanie. Jedynie tube nie przeglądam na fonie albo bardzo mało, wolę obraz z fona na tv przesłać :).

Spoiler

Screenshot_20190212-003723.thumb.jpg.c465fac97962d6717a65577e5109ff24.jpgScreenshot_20190501-172030.thumb.jpg.ddf57c754b67ee5ab4327588fb6480c2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rumci
    14 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Bateria dramat...

Te testy są tyle warte co zeszłoroczny śnieg. Żeby te testy miały jakąkolwiek wartość to trzeba by ustawić taką samą rozdzielczość i odświeżanie. 90 Hz swoje robi, do tego mamy ekran QHD+, a nie Full HD jak wcześniej. Przy odświeżaniu 60 Hz i rozdzielczość Full HD wyniki byłyby podobne bądź lepsze. A co ważne - zmienić rozdzielczość i odświeżanie możemy od ręki w ustawieniach. Do tego dochodzi adaptacja baterii i pierwsze aktualizacje i fixy, których w pierwszych dniach tygodniach zapewne będzie wiele, a więc na te testy z YT trzeba narazie przymknąć oko. Testy baterii są niemiarodajne, a testy aparatów są zbyt skrajne. Na jednych jest tylko trochę lepiej niż w OP 6T, a na innych materiałach OP 7 PRO śmiało może bić się z najlepszymi. Nie wiem jak wygląda sprawa u poszczególnych recenzentów, ale wiem, że te pierwsze modele, które otrzymają klienci nie będą miały najnowszego/finalnego oprogramowania do aparatu. Aktualka, która to wszystko ustabilizuje ma być wydana do końca maja,a  więc raczej przestrzegam narazie do wyciągania zbyt pochopnych wniosków. ;)

Swoją drogą - moja sztuka zamawiana wczoraj ze strony producenta ma być u mnie 22 maja, wysyłka planowana na poniedziałek, 20 maja. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bawi mnie takie podejście. Posiadać nowoczesny ekran AMOLED o rozdzielczości QHD+ i odświeżaniu 90Hz i zmieniać rozdzielczość na FHD+ i 60hz. To tak jakby mieć Ferrari z silnikiem 6,3l V12 800KM i jeździć jak seicento, bo za dużo pali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.