Skocz do zawartości
michal1984

LG G7 powiększone ikony na pulpicie jak zmniejszyć

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, zmieniłem LG Q6 na LG G7 fit i denerwują mnie lekko powiększone i jakby rozmazane ikony na pulpicie, dołączam zrzut ekranu z G7. Telefony oba są z sieci play, bez żadnych dodatkowych pakietów ikon, opcja standardowa po wyjęciu z pudełka.

Z tego co mogłem sam to w rozmiarze ekranu dałem najmniejsze możliwe elementy na ekranie. Nie widzę więcej opcji, chyba że jakoś mi się na głównym ekranie powiększyły ikony bo po kliknięciu np. w opcji zarządzanie są one mniejsze. Na 100% da się je jakoś pomniejszyć bo sprawdzałem wczoraj w jednym z marketów ten sam model i te ikony były mniejsze i wyostrzone.

Capture__2019-01-20-10-58-06.jpg.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4imb0t

Wejdź w ustawienia - rozdzielczość ekranu i zobacz, czy masz ustawioną inną niż najwyższą

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawioną miałem średnią , zmieniłem na najwyższą i poprawiło to trochę sprawę ale dalej nie jest to jakość starego Q6. Do tego ikony w G7 dalej mam większe( a ustawione na najmniejszą opcję w rozmiarze ekranu) niż w Q6 ( ustawione na średnią opcję w rozmiarze ekranu). Jeśli dam w Q6 najmniejsze ikony w rozmiarze ekranu to mam połowę mniejsze niż w G7 na tej samej opcji (dodaje zdjęcie zrobione obu telefonów obok siebie w ustawieniach najmniejszych).  Czy jest w G7 jakieś powiększenie ikon na pulpicie bo tak mi to wygląda.

IMG_1024.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi