Skocz do zawartości
Adamo1990

Nie działa ładowanie na oryginalnym kablu USB-C

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć, z dnia na dzień przestał mi ładować kabel usb, który był w zestawie. Pokazuje szybkie ładowanie, potem przeskakuje na zwykłe ładowanie. A pół godziny później okazuje się, że bateria się rozładowuje zamiast ładować. 

Używam na razie zwykłej ładowarki z przejściówką na usb-c, ładuje ale nie mogę ruszać telefonu bo wtedy przestaje po podniesieniu. 

Ktoś miał taki problem? Po kupnie nowej oryginalnej wszystko wróci do normy? 

Pozdro

Edytowane przez Adamo1990

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guciu

Co to za ładowarka ? Spróbuj na jakiejś porządnej/oryginalnej. I jak to się stało, że masz oryginalny kabel a ładowarki nie masz oryginalnej? Może kabel to nieoryginał jednak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    41 minut temu, Guciu napisał:

Co to za ładowarka ? Spróbuj na jakiejś porządnej/oryginalnej. I jak to się stało, że masz oryginalny kabel a ładowarki nie masz oryginalnej? Może kabel to nieoryginał jednak?

Mam ładowarkę, którą dostałem z telefonem w sklepieoryginalną. Ostatnio kabel usb nie chce ładować i do ładowarki podłączyłem inny kabel i przejściówke. Ładuje do puki telefonu nie ruszam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guciu

Jeżeli masz cały nowy zestaw to spróbuj go zareklamować. Nie wczytywałem się w warunki gwarancji ale zazwyczaj na akcesoria jest pół roku gwarancji. Jeśli chodzi o nieoryginalny kabel to może ładowarka wariuje bo nie jest on w stanie przenieść odpowiedniego natężenia. Tak tylko gdybam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, Guciu napisał:

Jeżeli masz cały nowy zestaw to spróbuj go zareklamować. Nie wczytywałem się w warunki gwarancji ale zazwyczaj na akcesoria jest pół roku gwarancji. Jeśli chodzi o nieoryginalny kabel to może ładowarka wariuje bo nie jest on w stanie przenieść odpowiedniego natężenia. Tak tylko gdybam :)

Niestety telefon mam już ponad rok. Zainwestuje chyba w nową 89 zł w serwisie huawei. Może będę mógł na miejscu sprawdzić czy nie mam czasem wejścia uszkodzonego w telefonie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiedziałem ze mate 20pro ma już ponad rok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    4 godziny temu, roratoga napisał:

Nie wiedziałem ze mate 20pro ma już ponad rok

@GuciuTemat dotyczy mate 10 pro, już przeniesiony. Sory za niepotrzebne zamieszanie. ?

Edytowane przez Adamo1990

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak też miałem po 2 miesiącach kabel siadł. Najpeir ladowalem zwykłym kablem na wolnym ładowaniu a teraz przesiadlem się na kabel Pzoz. Jest o nim w temacie z akcesoriami 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    13 minut temu, Ziomal_1313 napisał:

Ja tak też miałem po 2 miesiącach kabel siadł. Najpeir ladowalem zwykłym kablem na wolnym ładowaniu a teraz przesiadlem się na kabel Pzoz. Jest o nim w temacie z akcesoriami 

Ja myślałem, żeby nową oryginalną ładowarkę kupić. On też ma szybkie ładowanie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adamo1990 tak ten kabel ma super ładowanie tam w temacie jest dodany zrzut ekranu. A sprawdź czy na innym kablu wogole ta ładowarka ładuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi