Skocz do zawartości
scylla69

[★★ICS★★][Sense 3.5; ICS 4.0.3] [7 Sty] RCMix ICE v2.0 Wersja Standardowa oraz XE

Rekomendowane odpowiedzi

busaba

U mnie również BT działa jak i wifi,siec komórkowa, połączenie telefoniczne etc.Jestem w szoku ,że tak ładnie i szybko wszystko śmiga.Foldery w końcu są taki jak powinny być:)Ogólnie jestem bardzo miło zaskoczony działaniem 4.0 a nie zapomnijmy ze to rom w fazie testowej:).Ktoś się orientuje czy ten rom to wyciek od HTC?

ps.

Mam chyba jakieś zaćmienie umysłu, nie mogę znaleźć gdzie ustawić skróty na ekranie blokowania?W opcjach personalizacji mam:Skróty ekranu blokowania(włączanie/wyłączanie) a gdzie edycja tych skrótów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@busaba,

nie wiem gdzie to zmienic

ale u mnie sie zmienia na to co mam na pasku dolnym (po odblokowaniu)

tak jak mówisz na wersję testową jest wyjątkowo dobry

edit:

aby ustawić tapetę można zrobić to tak:

ustawienia -> tapeta -> tapety animowane -> pokaz slajdów -> kliknąć na obrazek -> ustawienia -> album w galerii -> wybrać folder z tapetą (lub wrzucić jedną tapetę do oddzielnego folderu, żeby wyświetlało tylko tą tapetę)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    busaba

scylla69

Tak to fakt są te skróty tylko nie bardzo mi pasuje mieć te same tu i tu.

Co do tapet to u mnie działa tak: wchodzę do galerii-->albumy i tam wybieram tapetę ze zdjęć.Błąd wywala jak się wejdzie przez personalizuj/tapety ,poprzez aplikacje galerii nie.

Aha i pokazuje T-mobile.pl zamiast ERA.

Edytowane przez busaba
    edit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha i pokazuje T-mobile.pl zamiast ERA.

To raczej dobrze pokazuje bo w PL juz nie ma Ery tylko jest T-Mobile ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    busaba

No popatrz nie wiedzialem, ze w Polsce jest T-mobile zamiast Ery,zyje na marsie.Co za bezsensowana odpowiedz..Napisalem w celu informacyjnym o tym a ten tu takie glupoty pisze.

Wysłane z HTC Sensation za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam.

Od 2 dni jestem posiadaczem HTC Sensation. Dziś po którymś z rzędu restarcie Sense zdecydowałem się zrobić roota i zmienić ROM. Na początek wybór padł na podobno stabilny Revolution HD w wersji 2.3.5, ale bateria schodziła w oczach i był jeszcze wolniejszy od oryginalnego softu. Zdecydowałem się więc na androida 4.0 i wybór padł na rcmixa. Instalacja przebiegła prosto mimo, że jest to wersja beta. System chodzi jak burza, wolnego ramu jest większość czasu ok 186Mb, więc jestem bardzo zadowolony. Co do baterii to okaże się jutro jak na noc zostawię na czuwaniu, ale generalnie nic się nie wywala, wszystko sprawnie chodzi łącznie ze zmianą tapety z pulpitu ;)

Ten ROM jest genialny :) polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No popatrz nie wiedzialem, ze w Polsce jest T-mobile zamiast Ery,zyje na marsie.Co za bezsensowana odpowiedz..Napisalem w celu informacyjnym o tym a ten tu takie glupoty pisze.

Wysłane z HTC Sensation za pomocą Tapatalk

Styl twojej wypowiedzi wskazywal na to ze wyswietlanie nazwy T-Mobile to cos nienormalnego. Pozatym to co napisalem jest zgodne z rzeczywistoscia wiec nie sa to glupoty.

Pozdrawiam.

Wyslane z HTC Sensation XE Beats Audio. Android 4.0 ICS :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi