Skocz do zawartości
scylla69

[★★ICS★★][Sense 3.5; ICS 4.0.3] [7 Sty] RCMix ICE v2.0 Wersja Standardowa oraz XE

Rekomendowane odpowiedzi

przy instalacji PG58IMG.zip wyskakuje 'Instalation aborded'.

Instalację tego robiłem podobnie jak ROMu, czyli przez volume down + power i wybranie na sd karcie pliku zip. Coś robię nie tak? Jeśli przy tej instalce było aborded to chyba wstrzymać się z aktualizacją romu do 2.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jurass
    przy instalacji PG58IMG.zip wyskakuje 'Instalation aborded'.

Instalację tego robiłem podobnie jak ROMu, czyli przez volume down + power i wybranie na sd karcie pliku zip. Coś robię nie tak? Jeśli przy tej instalce było aborded to chyba wstrzymać się z aktualizacją romu do 2.0 ?

ten plik PG58IMG.zip wrzuc po prostu na karte odpal telefon przez vol- i power zapyta sie czy zrobic update robisz yes czekasz cierpliwie (naladuj baterie zeby nie bylo zdziwka) i nic nie ruszasz telefon powie ci jak skonczy wtedy robisz reboot i tyle (plik usuwasz z karty i wchodzisz do recovery flashujesz roma)

Edytowane przez jurass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki!

problemem był mój downloader, który zmienił nazwę pliku na PG58IMG_4.zip dlatego nie zaskoczyło. A już nawet sprawdzałem zgodność cid i mid z tymi android-info.txt :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dychy

Witam. Mam problem. Po instalacji tego romu telefon mi sie nie chce uruchomić. Pokazuje sie animacja startowa i sie restartuje i tak w kółko. Instalacja oczywiście przebiegła prawidłowo. Miał ktoś podobny problem i zna rozwiązanie? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yyy a na jakim tel. to flash'ujesz? bo chyba nie na Wildfire, który masz w podpisie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dychy

Oczywiście na sensation. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

którego romu użyłeś? 2.0 lub 2.1? Jeśli tak to czy przed jego wgraniem zainstalowałeś paczkę z aktualizacją radia, hboota itp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dychy

2.0 i 2.1 na obydwu to samo. Zainstalowalem tylko pg58img.

---------- Post dołączono o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Obecny system to 2.3.4 Pyramid 3d coś tam dalej od htc sensation xe beats.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jurass
    którego romu użyłeś? 2.0 lub 2.1?
    jakie 2.1 ? o ile sie nie myle obecne jest 2.0 ([ROM][★★ICS★★][7 Jan]RCMix ICE v2.0, Standard and XE versions, better faster - xda-developers)

chyba nie bylo jeszcze 2.1...

wyglada ze bootloopa lapiesz... zrob full wipa (mozesz sie posilkowac http://dl.dropbox.com/u/23914250/Android_Revolution_HD_Super_Wipe_Sensation.zip)

i sprawdzil bym czy dobry firmware sciagnoles i zainstalowales przed instalka (http://goo.gl/qyN56)

czy po zmianie firmware system ci ruszyl ten stary co miales pyramid?

(ja mialem inny problem paczke od xe musialem sciagac drugi raz bo za pierwszym nie wiedziec czemu nie chcial jej flashowac)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi