Skocz do zawartości
bl00keRs

GPS - dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

rdy

stare budownictwo ze ścianami tak grubymi że wierara udarowa nie daje rady. Skutecznie tłumi sygnał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam na myśli domy budowane z płyt prefabrykowanych. Zwoziło się to to na plac budowy, podejmował je { te płyty } dźwig a budowlańcy łączyli poszczególne ściany za pomocą specjalnych kotew i składali w całość. Płyty były zbrojone tzn. w środku była siatka z metalowych prętów. To właśnie one skutecznie bronią wszystkie fale GSM przed promieniowaniem wewnątrz mieszkania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie muszę znać wszystkich pojęć. Mieszkam za granicą, czterema językami biegle posługuje się na codzień i ciężko by było wszystko wiedzieć i zapamiętać, ale dzięki za naukę ? Co do problemu to rozwiązał się, sam. Fakt, że dłużej czekać muszę niżeli jak jestem na zewnątrz ale w końcu złapie, zazwyczaj. Zadowala mnie to już, chociaż tryby GPS nadal jakby nie miały żadnego wpływu na łapanie fixa. Niedługo jednak, nie wiedzieć czemu - chyba z nudów i chęci świeżości, przeinstaluję na nowo Oreo. Mam nadzieję, że i wtedy będzie cacy. Może jakaś aplikacja powodowała blokadę bo dużo instaluję, używam jakiś krótki czas i wywalam jak się znudzi. Nie wiem ale już mnie to mało interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi